w

OMGOMG LOLLOL SuperSuper WTFWTF ZłośćZłość PłaczPłacz

Mollie przyjmuje Bitcoiny, 10 tys nowych punktów

Płatności Bitcoin

Holenderski serwis płatności obsługujący ponad 10 000 punktów płatności w krajach Beneluxu, postanowił wprowadzić do swojej oferty Bitcoiny. Oznacza to że klienci ponad 10 tys punktów mogą natychmiastowo beż żadnej dodatkowej integracji płacić kryptowalutami. Handlowcy nie musza mieć żadnego doświadczenia ani nawet posiadać portfela.

Mollie akceptuje równowartość w bitcoinach, i w ciągu 2 dni zasila konto klienta w Euro. […] Przelicznik BTC-euro jest ustalany w momencie płatności i dostarczenie pełnej kwoty jest gwarantowane.

Inne procesory płatnicze takie jak BitPay i Coinbase używają podobnego rozwiązania problemu niestabilności waluty. Mollie dostarcza serwis bezproblemowo i bez ryzyka, podobnie jak każdy inny rodzaj płatności w ich serwisie. Guston Aussems CEO firmy wierzy że dla pełnej akceptacji Bitcoina potrzeba dwustronnego rynku, na którym są zarówno chętni do płacenia w tej walucie jak i muszą być punkty przyjmujące je.

Jesteśmy przekonani, że upraszczając płatności i eliminując ryzyko akceptujących, możemy się znacząco przyczynić do masowej adopcji Bitcoina. […] Wierzymy w przyszłość kryptowalut, które będą DNA całego handlu online: w czasie rzeczywistym, z niskimi kosztami transakcji i bez granic politycznych.

API Mollie jest zintegrowany z wiodącymi platformami zakupowymi takimi jak Shopify, Magneto, PersaShop, SEOshop i OpenCart. Sama firma jest licencjonowanym dostawcą płatności i jej działalność jest uregulowana przez Holenderski Bank Centralny.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoiny

Roszczenia do ButterflyLabs sięgnęły już miliona dolarów

Bitcoiny

Bitcoin wkracza na rynek Indyjski