w

LOLLOL

“Wilk z Wall Street” nazywa Bitcoin “oszustwem”

Wokół Bitcoin przetoczyła się kolejna fala krytyki, tym razem ze strony “Wilka z Wall Street”, Jordana Belforta.

Minęło zaledwie kilka tygodni od tego, gdy szef Chase Bank, Jamie Dimon określił Bitcoina tym samym mianem, a o jego niechęci do Bitcoin wyraźnie wskazywała chociażby deklaracja, że ​​wyrzuciłby każdego pracownika handlującego Bitcoin przy wykorzystaniu kont firmowych.

Ale Jamie Dimon nie jest jedyną osobą z podobnym poglądem na temat Bitcoin (). Ray Dalio, założyciel i szef największego na świecie funduszu hedgingowego Bridgewater, stwierdził niedawno, że Bitcoin jest “rynkiem wysoce spekulacyjnym”, a w rzeczywistości jest “bańką”.

Belfort nazywał Bitcoin oszustwem i stwierdził “największym problemem, jaki widzę w Bitcoin i zarazem powodem dlaczego nigdy bym go nie kupił, jest to, że mogą one łatwo zostać ukradzione poprzez włamania hakerskie. Znam ludzi, którzy stracili w ten sposób całe swoje pieniądze.

Belfort uważa również, że dziwaczne jest to, że Bitcoin jest wspierany tylko programem, który tworzy sztuczną wartość i dodał, że z tego powodu cyfrowa waluta nie jest trwała.

Chociaż Belfort wierzy w koncepcję kryptowalut to stwierdził, że ich obecne koncepcje niosą ze sobą zbyt wiele problemów. Według niego cyfrowe waluty to przyszłość, jednak zaznacza, że ​​cyfrowe monety muszą mieć “jakieś poparcie” ze strony rządów.

Jego zdaniem, bank centralny prędzej czy później wprowadzi własną kryptowalutę, która będzie bardziej zrównoważona i stabilna.

“Wilk z Wall Street” wydał ostateczne ostrzeżenie dla inwestorów i powiedział: “Bądź bardzo ostrożny, aby nie zainwestować zbyt dużo pieniędzy w coś, co może zniknąć bardzo szybko”.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Japonia rozważa ​​wprowadzenie J-Coin i wyeliminowanie gotówki

Bitcoin Laptop

Strony Showtime wykorzystywały skrypt potajemnie kopiący kryptowalutę