w

Tiger Direct, przekroczył obrót 1 mln $ sprzedaży w Bitcoin na swoim sklepie internetowym

Bitcoin Laptop

Jeszcze niedawno na naszym blogu pisaliśmy o firmie Overstock (platformie sprzedaży internetowej), która w ciągu dwóch miesięcy od wprowadzenia płatności Bitcoin, przekroczyła obrót 1 mln $ obrotu w tej walucie.

Dziś mamy przyjemność poinformować, że do tego grona dołącza:

TigerDirect – drugi sklep internetowy, z siedzibą w Miami (w południowo-wschodniej Florydzie), który 23.01.14 udostępnił dla swoich klientów dokonywanie płatności Bitcoin (dzięki Bitpay). Osiągnięcie tego poziomu obrotu, TigerDirect osiągnął po 50 dniach od czasu uruchomienia oferty.

Firma ta przetwarza około 2 mld dolarów zleceń/ rocznie. Oba sklepy zgłaszają dramatyczny wzrost w sprzedaży w konsekwencji wprowadzenia akceptacji kryptowalut.

Miejmy nadzieję,że wyniki sprzedaży tych firm przekonają innych przedsiębiorców, że muszą zaakceptować Bitcoin lub stracić potencjalnych klientów. Kryptowaluty zrzeszają coraz to większe grono społeczności, a dokonywanie płatności dzięki nim, stają się z każdym miesiącem popularniejsze.

TigerDirect używa Bitpay do przetwarzania swoich transakcji Bitcoin, natomiast Overstock korzysta z usług Coinbase.

Dnia 11 stycznia Bitpay ogłosił, że ​​w ciągu tygodnia dodaje ponad 1000 kupców do swojej sieci:

„Spodziewamy się, gwałtownego wzrostu popularności Bitcoin na całym świecie, ze strony zarówno kupców, jak i konsumentów. Przywidujemy  największy wzrost w Chinach, Indiach, Rosji i Ameryce Południowej.”, Powiedział przedstawiciel BitPay- Jan Jahosky.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Laptop

Bitcurex wznowił pracę giełdy

Koparki Bitcoin

Darmowy prąd przez 10 godz/dobę – Czy polskie kopalnie kryptowalut są w stanie to wykorzystać?