w

WTFWTF SuperSuper PłaczPłacz LOLLOL OMGOMG ZłośćZłość

Pokerzysta Dan Bilzerian i jego kryptowalutowe portfolio

instagram.com/danbilzerian/

Dan Bilzerian dla większości użytkowników internetu znany jest głównie jako ekscentryczny pokerzysta niekryjący swojego zamiłowania do broni i pięknych kobiet. Lubi dzielić się swoim życiem na popularnych serwisach i aplikacjach społecznościowych. Jego niedawny Tweet wzbudził duże zainteresowanie wśród entuzjastów kryptowalut na całym świecie.

Dan Bilzerian jest również synem Paula Bilzeriana, armeńskiego pochodzenia eksperta od przejęć na Wall Street i zapewne dzięki niemu przejął dryg do interesów stając się również inwestorem w fundusze typu venture capital. Co ciekawe niedawno za pośrednictwem swojego konta na Twitter Dan ujawnił swoje portfolio inwestycji w kryptowaluty. Chociaż obejmuje ono bitmonety, które posiada, nie wskazuje jednak jaki procent swojego całkowitego portfela ulokował w kryptowaluty.

https://twitter.com/iDanBilzerian/status/933811102651179010

Jak widać na załączonym wyżej wpisie na Twitter Dan inwestuje nie tylko w Bitcoin (), ale i Ethereum (), Monero () i Bitcoin Cash (). Sławny na całym świecie pokerzysta, mający miliony subskrybentów w ramach swoich kanałów w popularnych mediach społecznościowych, często pojawia się w mediach w związku ze swoimi wybrykami, budzącymi kontrowersje. To wszystko sprawia, że ujawnienie swojego kryptowalutowego portfolio, wskazuje na rosnącą popularność nie tylko Bitcoin, ale również wielu innych kryptowalut.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Szwajcarski bank centralny: Bitcoin to “bardziej inwestycja niż waluta”

Drugi co do wielkości bank w Korei buduje bezpieczne portfele kryptograficzne