w

BitPay podejmuje współpracę z Demandware

Ekosystem Bitcoin

Dzisiejszego ranka BitPay ogłosił podjęcie współpracy z firmą Demandware, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla handlu elektronicznego. Dzięki temu wszyscy klienci Demandware otrzymają możliwość integracji bitcoinowych płatności, co może poszerzyć adopcję kryptowalut wśród znaczących handlarzy na rynku. Firma współpracuje m.in. z takimi markami jak Converse, Godiva Chocolatier, Barneys New York i Brooks Brothers. Tom Griffin, prezes zarządu ds. rozwoju firmy w Demandware, powiedział:

Integracja z Bitpay’em daje naszym klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań, co spełnia coraz większe wymagania wobec firmy. Nasi wspólni klienci mogą zaoferować nową formę płatności swoim klientom, ulepszając w ten sposób doświadczenia związane z zakupami.

Oczywiście nie wiadomo jeszcze, czy klienci Demandware zechcą skorzystać z nowej opcji, ale biorąc pod uwagę coraz większy popyt na kryptowaluty, firma powinna znaleźć co najmniej kilku w najbliższym czasie. Współzałożyciel i CEO BitPay’a, Tony Gallippi, powiedział:

Naszym celem jest ułatwienie przyjmowania płatności w bitcoinach handlarzom na całym świecie. Nowa współpraca oferuje detalistom szybką i łatwą integrację bitcoina z ich systemami płatności.

BitPay oferuje darmowe przetwarzanie płatności, co pozwala na przyjmowanie bitcoinów bez limitu i otrzymywanie rozliczeń w 9 walutach fiat.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin

500 studentów uniwersytetu HAN w Holandii otrzyma darmowe bitcoiny

Moneta Bitcoin

Coinbase jest ubezpieczone na wypadek kradzieży lub utraty bitcoinów