w

Węgierska firma 220volt przyjmuje teraz płatności w bitcoinach

Płatności Bitcoin

Węgierska firma sprzedająca sprzęt elektroniczny 220volt.hu, ogłosiła przyjmowanie płatności w bitcoinach. W ich ofercie można znaleźć laptopy, tablety, monitory LED, telewizory plazmowe, aparaty i inne. Firma na blogu ogłosiła współpracę z BitPay’em, który zajmie się przetwarzaniem płatności. Dodatkowo wpis zawiera krótki opis jak działają kryptowaluty i przedstawia je jako alternatywę do popularnego PayPal’a. Oczywiście wszelkie informacje jak zrealizować płatność w bitcoinach również można znaleźć blogu.

220volt posiada 5 placówek w ważniejszych miastach, z czego 3 znajdują się w Budapeszcie. Jest jedną z największych firm sprzedających sprzęt elektroniczny na Węgrzech i jedną z najlepiej recenzowanych wg. analityków z WebShopExperts.hu. Ich roczne dochody wynoszą około 50 mln dolarów.

Wygląda na to, że BitPay konsekwentnie rozszerza swoją działalność na terenie Europy. W kwietniu otworzyli nową siedzibę w Amsterdamie, a ex-CEO Tony Gallippi po uzyskaniu $20 mln w rundzie finansowania w maju, wyznaczył Europę jako główny cel przyszłych inwestycji.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Laptop

Imgur zamierza dodać płatności w bitcoinach dla kont premium

Bitcoin Laptop

Blockchain.info ma już ponad 2 mln użytkowników