w

Imgur zamierza dodać płatności w bitcoinach dla kont premium

Bitcoin Laptop

Jedna z najpopularniejszych stron internetowych oferujących hosting grafiki imgur, zamierza dodać płatności w bitcoinach, ale tylko dla kont premium. Społeczność domagała się tego od wielu miesięcy, a biorąc pod uwagę niespotykany wzrost liczby użytkowników nie jest to niespodzianką. Niestety data dodania nowej płatności nie jest jeszcze znana. Zarząd firmy powiedział, że pracują nad innymi funkcjami, którym nadano wyższy priorytet.

Z jednej strony fani bitcoina mogą poczuć się rozeźleni faktem, że ich ulubiona waluta nie dostała najwyższego priorytetu, ale samo dodanie nowej płatności do planów firmy powinno podnieść na duchu nawet najbardziej zniecierpliwionych.

Serwis uruchomiono 23 lutego 2009 roku. Dostępnymi formatami obrazu do wrzucenia są: JPEG, PNG, GIF, APNG, TIFF, BMP, PDF oraz XCF. Strona oferuje również wrzucenie obrazku z dowolnego łącza internetowego, bądź też schowka. Prócz samego wrzucania obrazków można również stworzyć memy internetowe, polegające na dodaniu tematycznych napisów do obrazka.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Wykres Bitcoin

Coindera uruchamia zaawansowany system powiadamiania o cenach kryptowalut

Płatności Bitcoin

Węgierska firma 220volt przyjmuje teraz płatności w bitcoinach