w

Platforma do wzajemnych zakładów w bitcoin

Płatność Bitcoin

Onehash.com to platforma do wzajemnych zakładów, pozwalająca na obstawianie w bitcoinach wyników wydarzeń sportowych. Obecnie są to mecze rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii. Startup stworzony został przez zespół młodych, polskich programistów i pasjonatów sportu. Ich celem było stworzenie unikatowego serwisu, z którego sami korzystaliby z przyjemnością.

OneHash jest kandydatem do nagrody Satoshi Awards, przyznawanej za najbardziej innowacyjne i obiecujące projekty związane z kryptowalutami.

Platformę wyróżnia przede wszystkim nowoczesny minimalistyczny design oraz brak irytujących reklam i pop-upów, które często straszą na stronach o podobnej tematyce.

Chcieliśmy udowodnić, że serwisy bettingowe nie muszą być ani skomplikowane, ani nieprzyjemne dla oka

– mówi jeden z autorów projektu OneHash.

Eksperyment można uznać za udany, ponieważ przejrzysty wygląd strony bez niepotrzebnych rozpraszaczy pozwala skupić się wyłącznie na rozrywce.

OneHash to jednak miejsce nie tylko dla miłośników piłki nożnej. Twórcy serwisu mają w planach rozszerzenie bazy sportów m.in. o wyścigi Formuły 1, WRC, tenisa, snookera czy hokeja.

Ogromnym plusem platformy jest także prosta forma zawierania zakładów, która nie wymaga rejestracji. Aby obstawić wybrany mecz, wystarczy kliknąć przycisk “bet”, podać adres swojego “portfela”, a następnie przesłać pożądaną sumę bitcoinów na automatycznie wygenerowany unikalny adres. Gracz zostanie poinformowany o sfinalizowaniu transakcji oraz – po podaniu adresu e-mail – o ewentualnej wygranej.

Ponieważ użytkownicy grają przeciwko sobie, a nie przeciwko OneHash, wysokość wygranych zmienia się dynamicznie w zależności od liczby bitcoinów w banku oraz typowań pozostałych graczy. Taki system obstawiania zdecydowanie zwiększa sportowe emocje!

Kto wygra? Kto przegra? A może szykuje się wyrównana walka z wynikiem remisowym? Pozostaje tylko postawić na swoich faworytów i… niech los zawsze nam sprzyja.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Blockchain

„Adoptuj węzeł” – projekt zwiększający bezpieczeństwo sieci

Wykres Bitcoin

Mark Karpeles: Mt. Gox rósł zbyt szybko