w

Coinbase kupuje popularną stronę ze statystykami Blockr.io

Bitcoin Laptop

Coinbase ogłosił w poniedziałek, że zakupił popularną stronę ze statystykami Blockr.io. Serwis związany jest wyłącznie z kryptowalutami i udostępnia informacje o blokach oraz najnowszych transakcjach. Coinbase uważa, że wszystkie dane na stronie dostępne są przez „czytelny i intuicyjny interfejs”. Na oficjalnym blogu firmy można przeczytać:

Wraz z rozwojem Coinbase, zawsze trzymamy oko na inne firmy i jednostki, które akceptują kryptowaluty i ułatwiają ich używanie.

Wraz z nabyciem Blockr.io, Coinbase przyjął dwóch pracowników: inżyniera oprogramowania Sašo Matejina i projektanta Samo Drole. Pochodzą oni ze Słowenii i przeprowadzili się do San Francisco (USA), by pracować z 40-osobowym zespołem Coinbase. Obaj są założycielami Blockr.io i wielkimi entuzjastami bitcoina. Na blogu można przeczytać:

Saso i Samo będą skupieni na dalszej pracy nad głównym narzędziem dla deweloperów, którzy budują oprogramowanie związane z bitcoinem. Będą również pracować dla Coinbase nad stworzeniem własnego węzła Bitcoin.

Zakup nie zmienia działania strony Blockr.io, a serwis będzie działał jak dotychczas.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Moneta Bitcoin

Tajlandia nie obawia się regulacji bitcoina

Bitcoin Chiny

Trzy najważniejsze giełdy w Chinach otwierają 100-procentowe rezerwy depozytowe