w

Passport Parking udostępnia aplikację do płacenia Bitcoinami za miejsca parkingowe

Płatność Bitcoin

Czy zdarzyło Ci się kiedyś parkować samochód w Charlotte? Jeżeli tak, to pamiętaj, że następnym razem będziesz mógł za to zapłacić Bitcoinami. Wszystko dzięki firmie Passport Parking, która udostępniła swoim klientom nową usługę, umożliwiającą dokonywanie płatności za miejsce parkingowe w Bitcoinach. Jest to pierwsze na świecie przedsiębiorstwo umożliwiające taką usługę, która dzięki partnerstwu z BitPay będzie mogła liczyć na dodatkowe zainteresowanie użytkowników platformy.

Passport Parking zdecydowało się uruchomić możliwość płacenia Bitcoinami, pobierając za swoje usługi bardzo niskie kwoty prowizji. Korzyści rozłożą się zatem na kilka stron, gdyż klienci otrzymają dodatkową opcję płatności, firma zwiększy dochody, a społeczność Bitcoina otrzyma kolejny argument, że przedsiębiorcy z całego świata widzą w cyfrowych walutach potencjał. Sam proces płatności będzie nie tylko tani i wygodny, ale również dyskretny, gdyż jego przeprowadzenie nie będzie wymagało udostępnienia danych bankowych, czy informacji z karty kredytowej.

Dokonywanie płatności będzie się odbywało za pomocą urządzeń mobilnych. Partnerująca Passport Parking firma BitPay jest największą na świecie platformą płatności BTC, umożliwiającą integrację sklepów internetowych poprzez gotowe wtyczki do popularnych serwisów e-commerce.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Wykres Bitcoin

Mt.Gox – opinie, przemyślenia i konkrety – Wielka porażka czy zwrot akcji?

Bezpieczeństwo

Nowe włamanie do Mt.Gox!