w

Kolejna duża giełda zawiesza swoją działalność na czas nieokreślony

Bitcoin Laptop

Po niedawnym zawieszeniu działalności kantoru Bitcoin24 w wyniku zamrożenia środków w polskim banku oraz poważnych usterek technicznych dotyczących samego serwisu, teraz przyszła kolej na kantor Bitfloor, który jest jednym z najbardziej liczących się platform wymiany walut dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych, zaraz po Mt.Gox. Jak dowiadujemy się z noty wystawionej na stronie głównej oraz wszystkich jego podstronach:

Wszystkie transakcje są obecnie zawieszone.

Z przykrością informujemy, że ze względu na okoliczności, które są poza naszą kontrolą, zmuszeni jesteśmy zaprzestać wszelkich operacji handlowych do odwołania. Niestety nasze konto bankowe zarejestrowane w USA ma zostać zamknięte i nie możemy zapewnić możliwości depozytów oraz wypłat w USD, jak miało to miejsce w przeszłości. Dlatego też podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu operacji i zwrotu wszystkich funduszy.

W ciągu najbliższych dni będziemy pracować ze wszystkimi klientami w celu zapewnienia, że każdy otrzyma swoje środki. Prosimy o cierpliwość w momencie gdy zajmujemy się wszelkimi zgłoszeniami i prośbami.- Roman, Założyciel – bitfloor.com

Z niecierpliwością oczekujemy na aktualizację ze strony kantoru na temat obecnego statusu sprawy, jednak jak zaznacza sam założyciel kantoru nie ma pewności, czy będą w stanie kiedykolwiek ponownie uruchomić serwis. Podobnie jak w przypadku problemów z jakimi boryka się od niedawna Bitcoin24, kłopoty z kontem bankowym kantoru Bitfloor mogą doprowadzić do kolejnych spadków wartości, gdyż to już drugi duży kantor, który ostatnio ma kłopoty z instytucjami finansowymi, które system Bitcoin usiłuje ominąć.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Laptop

Coinsetter – Platforma forex dla Bitcoin pozyskuje 500 tysięcy dolarów na rozwój

Bitcoin Mining

Butterfly Labs wysyła pierwsze urządzenia do recenzentów i programistów bitcoin