w

LOLLOL OMGOMG SuperSuper

Drugi co do wielkości bank w Korei buduje bezpieczne portfele kryptograficzne

Drugi co do wielkości bank w Korei Południowej, Shinhan Bank, ogłosił wczoraj, że jest w trakcie tworzenia kryptowalutowych portfeli, które mają umożliwić klientom bezpiecznie przechowywanie swoich cyfrowych oszczędności.

Według rzecznika banku nowa usługa będzie bezpieczniejsza niż wiele oferowanych zewnętrznych usług. Bank będzie oferować darmowe depozyty, jednak wypłaty będą podlegały dodatkowej opłacie. Zgodnie z oświadczeniem banku:

“Jest to usługa, która utrzymuje blockchainowy klucz w wirtualnym sejfie utrzymywanym przez bank. Szukamy sposobów na zapewnienie bezpłatnej usługi podczas deponowania i pobierania opłaty przy wypłacie”.

Ogłoszenie to dodatkowo podtrzymuje tendencję wzrostową, jeśli chodzi o adopcję rozwiązań opartych o blockchain przez ważne i liczące się na rynkach finansowych instytucje. Wzrostowy trend dodatkowo podtrzymuje niedawne ogłoszenie przez Chicago Mercantile Exchange planów wprowadzenia kontraktów terminowych na Bitcoin (), a także wzrost liczby nowych funduszy hedgingowych opartych o Bitcoin.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Pokerzysta Dan Bilzerian i jego kryptowalutowe portfolio

Czy Bitcoin będzie bezpieczną przystanią podczas kolejnego krachu na giełdzie?