w

Prypto wprowadza karty płatnicze

Płatność Bitcoin

Prypto jest irlandzką firmą sprzedającą Crypto Scratch Cards (zdrapki) i Gift Cards (karty podarunkowe). Zasadniczo dostajesz fizyczną postać kryptowaluty, z miejscem do zdrapania (które służy jako dowód własności), którą można kupić od sprzedawców na całym świecie.

Jedną z rzeczy, o którą wypytywali klienci i (potencjalni) inwestorzy Prypto, jest czy firma zamierza stworzyć fizyczne krypto protfele. Okazało się, że mają to w planach.

Fizyczne portfele Prypto początkowo będą osługiwać Bitcoin, DogeCoin i WorldCoin. Linia produkcyjna portfeli nazywać się będzie „Crypto Wallet Cards”, która kontynuuje ten sam trend co „Crypto Scratch Cards”.

Na kartach znajdować się będzie publiczny adres dla zakupionej waluty, w normalnym tekście i kodzie QR, i prywatny klucz, ukryty za zdrapką. Po zdrapaniu ukaże się prywatny klucz w postaci kodu QR.

To co sprawia, że Crypto Wallet Cards są interesujące i innowacyjne, jest fakt, że karta może zostać odłączona. Dla bezpiecznego przechowania, może zostać podpięta pod pęk z kluczami i zabrana gdzie tylko chcesz.

Prypto nie będzie rejestrować wydawanych kluczy prywatnych, co pozwala użytkownikom na ich bezpieczne przechowywanie. Jeśli w nieprzewidziany sposób stracisz swój klucz, Prypto nie będzie w stanie pomóc go odzyskać. Wszystkie klucze będą generowane offline.

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem Crypto Wallet Card, skontaktuj się z autoryzowanym sprzedawcą Prypto w twojej okolicy. Karty będą dostępne od 1 lipca 2014. Nie zapomnij, że zawsze sam możesz zostać autoryzowanym sprzedawcą Prypto!

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Laptop

Google blokuje zewnętrzne rozszerzenia Chrome

Moneta Bitcoin

Stanowisko Apple wobec Bitcoin