w

BTC-e dodaje możliwość handlu chińskimi juanami

Bitcoin Laptop

Tajemnicza, lecz popularna giełda wymiany kryptowalut BTC-e ogłosiła w niedzielę, że jej klienci od teraz będą mogli wykonywać transakcje za pomocą chińskich juanów.

Ogłoszenie:

Bardzo miło nam poinformować, że dodano możliwość handlu chińskimi juanam. Obecnie klienci BTC-e mogą używać trzech nowych instrumentów. Unikalne możliwości, które pozwalają Ci na skorzystanie z obniżenia lub podwyższenia ceny są obecnie dostępne w Twoim MetaTrader4 lub WebTrader pod następującymi symbolami: USD/CNH (dostęne tylko na WebTrader), BTC/CNH, LTC/CNH. Poniżej prezentujemy zasady handlu wprowadzone przez BTC-e dla kont używających MetaTrader 4:

Waluta, w której dokonuje się depozytów, to CNH

Nie ma minimalnej kwoty depozytu

Przelewy do i z MT4 – 0%

Opłata od każdej rozpoczętej/otwartej transakcji to 0.25%

Minimalny obrót to 0.1

Dźwignia finansowa – od 1.1 do 1:3

Poziom Margin call to 30%

Stop out następuje na poziomie 15%

Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście, to ogłoszenie pojawia się w bardzo ciekawym momencie. Można by rzec, że jest odpowiedzią na plotki, mówiące o rzekomym planowanym powstrzymaniu banków i przedsiębiorstw obsługujących transakcje przed współpracą z giełdami Bitcoinowymi (nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone), ten krok BTC-e może otworzyć giełdę na chińskich handlarzy.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Chiny

Fałszywych wieści z Chin ciąg dalszy

Moneta Bitcoin

Powstanie Bitcoina i Mr Satoshi