w

LOLLOL OMGOMG SuperSuper WTFWTF ZłośćZłość

Analiza ceny bitcoina w ostatnich 11 tygodniach

Wykres Bitcoin

Od połowy marca, wymiana BTC/USD stoi na najwyższym dotąd poziomie. W tym czasie, bitcoin był wstrzymywany przez upadek Mt. Gox i ostatnie rozprawy w Chinach.

Odkąd wydarzenia te poszły w niepamięć, rynek żywi się na zdrowym popycie na bitcoiny i ostatnio rozwijających się trendach. Brak wyjątkowo pozytywnych zmian, mocno wskazuje techniczne przyczyny nagłego wzrostu. BTC kosztuje teraz $634 na BTC-e, który ostatnio rozszerzył swój MetaTrader o 4 oferty. Niespełna 8 godzin temu najwyższa wartość wynosiła $643.

Całe zamieszanie zaczęło się 2 dni temu, kiedy BTC ponownie przekroczył granicę $590, a był bliski tego 2 razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Kiedy mu się to udało, kontynuował swój typowy wzrost o orientacyjne 10%. To już czwarta taka zwyżka w wyścigu, który zaczął się w okolicach 20 maja, po wielu tygodniach stabilnego kursu.

Całkowity wzrost wynosi 45%, lub 10% rozłożone na 4 okresy. Trend rzeczywiście wygląda optymistycznie z co raz to lepszym wsparciem i wytrzymałością utrzymaną na każdym etapie wyścigu – jeśli  tylko żaden z tych etapów nie spowoduje 50% spadku na długi okres czasu. Wraz z kontynuacją wyścigu, $605 może ustawić kolejny rozsądny pułap.

Wskazuje to, że możemy się niedługo spodziewać wyhamowania, nawet jeśli wyścig będzie kontynuował – przy założeniu, że ten etap odzwierciedla swoich poprzedników. Jednak może się to potoczyć w obie strony, ustanawiając pułap $615 przed ostatnim wzrostem. Oczywiście, może być więcej miejsca na zwyżki i cena może osiągnąć $650 w ciągu najbliższych 12 godzin.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Technologia Bitcoin

Mt. Gox i problem ze znakiem towarowym Bitcoina

Bitcoin Laptop

DISH stanie się największą firmą akceptującą Bitcoiny