w

WBX rozda bitcoiny świętując premierę swojej platformy na tabletach

Bitcoin Laptop

World Bet Exchange, mieszcząca się w Wielkiej Brytanii i tam też licencjonowana i regulowana giełda zakładów sportowych uruchomiła swoją stronę internetową w wersji na teblety.

Strona jest zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń typu tablet, w tym Apple iPad, Samsung Galaxy Tab i Amazon Kindle Fire.

Ulepszony interfejs zapewnia szybkie poruszanie się po rynku zakładów, zapewnia bezpieczny dostęp do kont członkowskich oraz sprawne przeprowadzanie zakładów, bez konieczności pobrania programu.

Użytkownicy serwisu mogą wpłacać i wypłacać środki za pomocą urządzeń mobilnych wykorzystując szereg metod płatności, w tym przelewy bankowe, karty kredytowe, portfel Skrill / Moneybookers, Neteller i innych.

Aby uczcić wejście na urządzania mobilne, WBX rozdaje równowartość 10 funtów w bitmonetach w momencie gdy gracz wygra lub przegra zakład o wartości od 100 funtów na giełdzie przy użyciu tabletu.

WBX jest jedynym w pełni licencjonowanym dostawcą usług zakładów sportowych online oferujący zachęty dla swoich użytkowników w postaci wirtualnej waluty Bitcoin.

Wejście WBX na urządzenia mobilne umożliwi użytkownikom giełdy przeprowadzanie zakładów podczas imprez sportowych na żywo, spośród ponad 5000 zakładów sportowych dostępnych na rynku tygodniowo.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Płatność Bitcoin

Gliph sprawia, że płatności bitcoin są jeszcze prostsze

Bitcoiny

Rząd Tajlandii wcale nie zabronił używania Bitcoin