w

Targi pracy dla ekspertów z dziedziny Bitcoina

Bitcoin

Dolina Krzemowa jest kolebką światowego rozwoju i innowacji. To właśnie tam powstali najwięksi giganci współczesnego internetu i nowych technologii. Nic więc dziwnego, że i teraz jest tam największe zapotrzebowanie na specjalistów.

The Bitcoin Job Fair odbędzie się 3 maja w Plug and Play Technology Center. Targi będą gościły największych pracodawców takich jak BitPay, Circle Internet Financial czy Blockchain.info.

Scott Robinson, który zajmuje się wydarzeniem mówi, że chcą wysłać jasny przekaz i pokazać, że bitcoin już teraz zatrudnia ludzi.

Mając doświadczenie w organizacji podobnych wydarzeń oczekuje przynajmniej 250 specjalistów, którzy przyjdą na rozmowy zarówno z największymi firmami, jak i jeszcze małymi startupami.

Obecnie rynek potrzebuje ludzi, którzy rozumieją protokół Bitcoina, są deweloperami czy zajmują się bezpieczeństwem. Firmy bitcoinowe starają się zostać podstawą funkcjonowania technologii wykorzystywanej na masową skalę w finansach, co jest bardzo atrakcyjne dla pracowników. Robinson twierdzi nawet, że rynek jest w miejscu, w którym najlepsi pracownicy zaczynają przechodzić z takich firm jak Google czy Apple w stronę bitcoina.

Samo Plug and Play Technology Center jest już od dłuższego czasu zaangażowane w kryptowaluty, organizując cykliczne spotkania bitcoinowe oraz wspierając startupy w swoim programie inkubatorów. Chcą, żeby ich inicjatywa stała się największym skupiskiem talentów łącząc inwestorów, entuzjastów, ekspertów i organizacje z branży nie tylko ze Stanów ale i całego świata.

Rejestracja na Bitcoin Job Fair jest otwarta i darmowa dla zainteresowanych.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin

Teksański polityk akceptuje dotacje na kampanię wyborczą w bitcoinach

Technologia Bitcoin

Powstał projekt pierwszej satelity Bitcoin