w

Luksusowe pojazdy dostępne za Bitcoiny

Płatności Bitcoin

Ilość miejsc w których można dokonać płatności Bitcoin, z dnia na dzień rośnie. Zwiększa się też liczba branż które wprowadzają tą usługę.  Początkowo, najczęściej spotykane było to w internetowych sklepach z muzyką, elektroniką, częściami komputerowymi, potem rozpowszechniło się na portale takie jak Overstock czy TigerDirect. Przedsiębiorcy lokalni również  zauważyli potencjał kryptowalut i umożliwili klientom płatności w sklepach. Teraz, dzięki Bitcoin kupisz kawę, piwo, ubrania, karty podarunkowe i wiele innych.

Ostatnio pisaliśmy o luksusach dostępnych za pomocą płatności BTC: zakup willi, diamentowych kolii, wycieczek na Mount Everest, podróży w kosmos.

Teraz jako pierwsza na świecie w branży motoryzacyjnej dołączyła firma „Miami Exotic Car Rentals” oferująca wynajem luksusowych pojazdów wykorzystując Bitcoiny.

Właściciele oczekują największego zainteresowania tym sposobem płatności od obcokrajowców, którzy dzięki BTC mogą dokonać szybkiej transakcji, omijając wysokie opłaty bankowe związane z przewalutowaniem środków i kilkudniowych przelewów.

Jesteś, lub będziesz w okolicy Miami? Chcesz poczuć smak luksusu i wykorzystać swoje Bitcoiny?

Firma „Miami Exotic Car Rental” umożliwia wynajęcie samochodów takich jak:

Ferrari 458 Italia

Lamborghini Gallardo

Ferrari California

Lamborghini Murcielago

Bentley GTC

Mercedes SLS

Rolls-Royce Phantom

Lamborghini Aventador

i wiele innych

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Wykres Bitcoin

Dania oświadcza, że handel bitcoin jest wolny od podatku

Moneta Bitcoin

Europejski Bank Centralny: Bitcoin nie powinien być ignorowany lub pomijany