w

Lamborghini i McLaren przyjmują Bitcoiny

Płatności Bitcoin

Jeśli kupowanie drinków lub gadżetów za bitcoiny nie powoduje u Ciebie szybszego bicia serca, to dealer samochodów z Los Angeles z radością wymieni twoje „monety” na silnik – no i nie na pierwszy lepszy silnik.

Eggify (aplikacja pozwalająca jej użytkownikom sprawdzić gdzie można kupować i opłacać usługi za bitcoiny), a właściwie jej właściciele porozumieli się i przeforsowali umowę z salonami Lamborghini i McLaren’a w Kalifornii, które to oferują szereg egzotycznych pojazdów i nie tylko do kupienia za bitcoiny. Oczywiście nie są to samochody codziennego użytku, dokładniej raczej nie nadają się na zakupy czy też wypad na plażę z rodziną.

Szybkie płatności, szybkie samochody…

„Pierwszy w sprzedaży” – McLaren Newport Beach, twierdzi, że posiada największy wybór McLaren’a MP4 – 12CS na Zachodnim Wybrzeżu, no i kilka modeli Spider również. Nie trzeba dodawać, że nie są tanie .

„Pająk” 12C zasilany jest przez ośmiocylindrowy silnik twin turbo o pojemności 3,8 litra i oferuje szereg drogich dodatków, takich jak tarcze hamulcowe z ceramiczno-węglowej mieszanki, lekkie pokrywy silnika z włókna węglowego i mnóstwo nowoczesnych gadżetów. Ostatnio wartość ustabilizowała się na poziomie 387,40 BTC, ale można spróbować się targować.

Jeśli to zbyt wiele, możecie sprawdzić się w 2014 Lamborghini Gallardo LP 550-2 Spyder. Pakują tam silnik V10 5,4 litra i sporo dodatków, wszystko za jedyne 310 BTC.

Back to the Future…

Fanów Powrotu do Przyszłości może chwycić DeLorean DMC- 12 z 1981 roku, który jest również dostępny w Eggify za 24 BTC. Więc jeśli możesz zdobyć kondensator strumienia dr Brown’a, możesz cofnąć się nawet do 2010 roku i trochę „pokopać” przy śmiesznej trudności, zapewniam że to znacznie prostsze niż zakłady na kilka meczów.

Napęd na cztery koła…

Kolejny dealer: Land Rover of Redwood City zaczął przyjmować płatności w bitcoinach wczoraj. Stało się to faktem po tym jak dealer został przejęty przez potentata Doliny Krzemowej, który wcześniej chciał kupić samochód za bitcoiny.

Doug Doyle, dyrektor sprzedaży dealerskiej, powiedział :

Zdając sobie sprawę, że musimy być gotowi do przyjęcia zmian w tym stale poszerzającej się wirtualnej społeczności, zgodziliśmy się na pierwszą sprzedaż za pomocą bitcoina.

I dodał:

Chociaż, iż koncepcja bitcoina jest trudne do zrozumienia, to proces przedstawiony przez BitPay jest dość prosty. Wystarczy wysłać fakturę i pieniądze pojawia się na koncie. Proste i bezproblemowe, jak mówili.

Firma posiada dealerów w Kalifornii i na Florydzie . Oprócz fabrycznie nowych Land i Range Roverów, oferuje również szeroki wybór samochodów używanych.

Zelektryzowani…

Tymczasem na Florydzie można ładować samochody elektryczne płacąc bitcoinami, stosując Coinbase. Dodatkowo, w grudniu ubiegłego roku, w Wielkiej Brytanii strona ogłoszeń motoryzacyjnych Auto4You pozwoliła sprzedawcom samochodów przyjmować opłatę bitcoinach zamiast funtów.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Chiny

Bitcoin jest wciąż żywy i ma się dobrze w Chinach

Hazard Bitcoin

Pierwsze kasyno przyjmujące depozyt w Bitcoin