w

Coinbase przekroczył 1 milion portfeli!

Płatność Bitcoin

Coinbase, firma z San Francisco zajmująca się pośrednictwem w handlu Bitcoinami, osiągnęła dziś kolejny kamień milowy. Teraz na jej serwerach znajduje się ponad 1 milionów portfeli założonych przez klientów. Informacja ta pochodzi z podstrony „o nas”, aczkolwiek Coinbase nie wydało żadnego oświadczenia (jeszcze).

14 lutego na newsBTC pojawił się artykuł, w którym wspominano, że firma była blisko liczby miliona portfeli. Dokładniej, wtedy było ich 950 tysięcy — a tydzień wcześniej 890 tysięcy, co oznacza, że w ciągu siedmiu dni założono 60 tysięcy nowych kont.

Niesamowity rozwój Coinbase jest przypisywany rosnącej popularności tej kryptowaluty, która dotarła do mediów po raz pierwszy w kwietniu 2013 (osiągnąwszy cenę powyżej 200 dolarów za jednostkę) i później w listopadzie, gdy na giełdzie borykającej się ostatnio z problemami — Mt. Gox — cena przekroczyła 1200 dolarów.

Idąc dalej, interesującym jest, czy dynamika rozwoju Coinbase się utrzyma na tym poziomie, zwłaszcza że ostatnio o Bitcoinach w mediach nie pojawia się zbyt wiele dobrych informacji (chociażby Mt. Gox).

Gratulujemy, Coinbase!

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Płatność Bitcoin

Bankomat bitcoin w czwartek zadebiutuje w największym centrum handlowym Ameryki Północnej

Wykres Bitcoin

O Mt.Gox i bezpieczeństwie na Bitcurex’ie rozmawiamy z przedstawicielem zarządu Bitcurex