w

Bing zaskakuje, wyprzedza Google

Bitcoin Laptop

Microsoft ujawnił dzisiaj że jego wyszukiwarka Bing będzie automatycznie konwertować nominały waluty do BTC w odpowiedzi na proste zapytania:

Należą do nich pytania np. „$ 13 do BTC” lub „0,45 BTC do euro”. Przeglądarka podaje odpowiednia wartość po przeliczeniu cen zgodnie z najbardziej aktualnymi danymi z San Francisco dostawcy portfela Coinbase.
Wyszukiwarka przelicza BTC i odwrotnie do 50 różnych tradycyjnych walut.

Ten ruch ze strony Microsoft jest godny uwagi, ponieważ może stanowić gotowość bądź stanowisko firmy Microsoft aby objąć bądź wesprzeć Bitcoin.
Ponadto, decyzja może zmusić firme Google oferującą najbardziej popularna wyszukiwarkę na świecie do zaktualizowania własnego przelicznika walut.

Ask Me Anything

Ogłoszenie tej wiadomości nastąpiło tego samego dnia w którym współzałożyciel Microsoftu i doradca ds. technologii Bill Gates, uczestniczył w Ask Me Anything organizowanym przez Reddit.
Uzytkownik o pseudonimie shiruken zadał pytanie dotyczące kryptowalut takich jak Bitcoin.
Pytanie zyskało 1890 punktów co przeniosło pytanie na samą górę do Top.
Gates Jednak nie odpowiedział Powtórzył jednak że jego Fundacja uważa że pieniadz cyfrowy stanie się coraz bardzije popularniejszy, a jego popularność będzie rosnąć w ciągu najbliższych pieciu lat, zwłaszcza w krajach rozwijających się jak Kenia.

Były CEO usunął się w cień w ciągu ostatnich lat, koncentrując się na działalności swojej fundacji. Za to przeprowadzane z nim wywiady wciąż cieszą się popularnością, czemu trudno się dziwić biorąc pod uwagę ciężar jego dokonań.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bezpieczeństwo

Nymi – Nasze ciało jako hasło, kod autoryzacji

Płatności Bitcoin

Portal Coinmap.org odnotował już 3000 firm akceptujących płatność Bitcoin/Litecoin