w

Winklevoss index aka Winkdex dostępny już na iOS

Płatność Bitcoin

Użytkownicy iPhone’a, coś dla Was:

Dziś bliźniacy Winklevoss – Cameron i Tyler – ogłosili na Reddicie, że mobilna wersja ich popularnego programu śledzącego ceny bitcoina WinDex (znana także jako Winklevoss Index) jest już dostępna.

Konkretniej, użytkownicy iPhone’a I iPod’a Touch mogą juz ściąnąć aplikację prosto z AppStore. Nawet na pierwszy rzut oka widać, że aplikacja zawiera kilka całkiem interesujących informacji dotyczących utrzymania bieżącej wiedzy na temat giełd Bitcoina.

Od wykresów do bardzo przydatnych kalkulatorów historii cen , póki co można powiedzieć, że jest godna przetestowania jej u siebie. Jest zaskakująco przejrzysta i czytelna. Bliźniacy Winklevoss nadmieniają też, że użytkownicy mogą spodziewać o wiele więcej od aplikacji w najbliższej przyszłości.

“Mamy wiele fantastycznych pomysłów w planie, więc spodziewajcie się niedługo świetnych aktualizacji”- napisał jeden z bliźniaków na Reddicie.

Jest całe mnóstwo aplikacji do sprawdzania cen Bitcoina, ale WinkDex przy okazji włącza w to różne ceny z różnych giełd, co z pewnością jest najbardziej przydatne.

WindDex wszedł na rynek na początku roku i został zaprojektowany przede wszystkim jako oficjalny tracker wciąż oczekującej na ETF Bitcoina prowadzone przez Winklevossów.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Wykres Bitcoin

Wartość bitcoina spadła ponad 30% w trakcie ostatniego miesiąca!

Bitcoin

Zdumiewające fakty na temat Bitcoin