w

Serwer Counter Strike’a daje graczom darmową kryptowalutę HYPER

Bitcoin Laptop

HYPER postawił ostatnio serwer, gdzie ludzie mogą dostać darmowe HYPER’y (waluta wymienna na Bitcoiny) za zabijanie botów i zdobywanie osiągnięć, takich jak podkładanie bomby, jej wybuch i rozbrajanie. Poza tym, zajmują się również serwerami i pluginami do Minecrafta, przeglądarką gier online HYPER, wskrzeszają starą kultową grę 4X MMO, która powinna być dostępna niebawem, a ich głównym projektem jest kosmiczny HYPER MMO, który jest konsekwentnie rozwijany.

Na serwer HYPER Counter Strike można dostać się pod adresem IP:72.249.76.122:27015. Serwer jest w pełni skalowalny – ekipa HYPER planuje zbudować sieć składającą się z tysiąca graczy CS, zdobywających HYPER w sieci HYPER CS Server.

Zespół HYPER jest wysoce zmotywowany i pracuje dzień i noc, by zrealizować plany. Zdecydowana większość kryptowalut, ma bardzo limitowany ekosystem i służy tylko do spekulacji. Unikalnością HYPER’a, będzie osadzenie monet w złożonym i rosnącym ekosystemie graczy, handlowców i hazardzistów.

Zespół tworzący oryginalny kosmiczny MMO HYPER, składa się z 10 osób – są to artyści, autorzy, programiści, kompozytorzy, menadżer projektu, specjaliści od mechaniki gry i fani science fiction. Obecnie, załoga HYPER jest nastawiona na dokończenie finalnej wersji dokumentu z konceptem HYPER MMO, zanim zaczną ambitny projekt stworzenia pierwszego MMO na świecie, stworzonego na bazie kryptowaluty.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Blockchain

Czym jest Atak 51% i czemu jest taki groźny?

Bitcoin Mining

CEX.io osiągnęło 51% mocy sieci, bezpieczeństwo Bitcoina zagrożone, Bit Fury zmienia kopalnie