w

Oficjalne oświadczenie Bitstamp dotyczące Mt.Gox

Wykres Bitcoin

Na swojej stronie internetowej Bitstamp postawił opublikować swoje oficjalne stanowisko wobec sytuacji związanej z upadłością giełdy Mt.Gox.

OŚWIADCZENIE BITSTAMP DOTYCZĄCE NIEWYPŁACALNOŚCI MT.GOX 

BITCOIN NADAL DZIAŁA I NADAL MA PRZED SOBĄ ŚWIETLANĄ PRZYSZŁOŚĆ

Ogólnoświatowy system płatności peer-to-peer stosowany w znanej kryptowalucie Bitcoin nie jest uzależniony od żadnego podmiotu. Protokół Bitcoin nadal pracuje dokładnie tak, jak został zaprojektowany. Bitcoin pozostaje mocny, mimo zamknięcia jednej z giełd  i będzie nadal rosnąć i rozwijać się tak długo, jak długo będzie zapotrzebowanie ludzi.

STRATY OGRANICZONE DO SALDA NA MT.GOX

Ważne jest, aby podkreślić, że straty waluty Bitcoin są ograniczone do tych aktywów, które były pod opieką M.tGox. Platforma Mt.Gox może najlepiej wyjaśnić, jak to się stało.

KLIENCI BITSTAMP SĄ BEZPIECZNI

My w Bitstamp przeprowadziliśmy gruntowną kontrolę naszych kont Bitcoin, a także rezerw walutowych utrzymywanych w banku. Bitstamp informuje, że wszystkie Bitcoiny i depozyty swoich klientów – są w porządku.

BITSTAMP NIE PODLEGA LUCE PLASTYCZNOŚCI  TRANSAKCJI

Bitstamp używa innego protokołu, aby radzić sobie z problemami w zamykaniu swoich transakcji i nie jest podatny na problem „plastyczności transakcji ”, który był najwyraźniej wykorzystywany w Mt. Gox. Dodatkowo ręcznie dokładnie sprawdzamy każdy problem napotkany przez naszych klientów.

PRZYSZŁOŚCIĄ JEST BITSTAMP

Podejmujemy kroki w celu udowodnienia klientom Bitstamp że zasługujemy na zaufanie: 1.Bitstamp jest finansowo silniejszy niż kiedykolwiek. Mamy najwięcej klientów, najsolidniejszą bazę kapitałową, jaką kiedykolwiek mieliśmy. 2. Bitstamp wykorzystuje najlepsze dostępne zabezpieczenia i usługi doradców, aby pomóc nam w ochronie naszych klientów. 3. Bitstamp szczyci się w branży zgodność z jego AML i procedur KYC. 4. . Bitstamp przeprowadza teraz audyt finansowy i deklaruje, że kwartalnie będzie zamieszczać sprawozdania finansowe na stronie.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin

Ponad pół miliona dolarów skradzione w banku Bitcoinów

Bitcoin

Nowe sposoby płatności Bitcoin – wystarczy twój ruch głową!