w

Karty podarunkowe Gyft dodały giganta detalicznego- Walmart

Bitcoin Laptop

Gyft jest platformą cyfrową dla karta podarunkowych, która pozwala nimi zarządzać. Możesz pozbyć się plastiku z portfela i korzystać z urządzenia mobilnego do przechowywania, przesyłania i wykupu karty. Karty można wykupywać o różnej wartości (najczęściej od 25-500 $), a płatności dokonywać można w Bitcoinach.

Firma Gyft  na Twitterze, przekazała wiadomości, że największy detalista fizyczny w USA (Walmart), który zarobił ponad 325 miliardów $  na  swoich sklepach w USA w 2012 roku , i otrzymał ponad 460 miliardów $ w sprzedaży na całym świecie w tym roku, został dodany do jego obsługi .

Przemawiając do CoinDesk, prezes Gyft-  Vinny Lingham powiedział:

„Myślę, że to dość oczywiste, że zbudowaliśmy świetny interfejs, mamy wspaniałych klientów i oferujemy duże doświadczenie. […] Zbudowaliśmy markę i detaliści zobaczyli, że mamy bardzo cenną pozycję jako alternatywa dla modelu plastikowej karty na prezent . „

Walmart Gyft karty można kupić w nominałach 25 dolarów, 50 dolarów, 100 dolarów, 250 dolarów i 500 dolarów. Gyft zapewnia 3%  upustu na wszystkich Bitcoin zakupów przy użyciu jego karty.

Dlaczego  Walmart ?

Walmart ma ponad 11.000 sklepów w 27 krajach, w tym ponad 3000 dużych Supermaketów z pełną obsługą i stacjami benzynowymi, co oznacza, że karty Walmart Gyft pozwolą ich właścicielom wykorzystać swoje bitcoiny z wielu atrakcyjnych miejscach.

Jak można było się spodziewać, biorąc pod uwagę rozmiar Walmart i zakres swojej oferty, był jednym z najbardziej pożądanych przez użytkowników Gyft detalistów.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Płatności Bitcoin

Zarezerwuj teraz podróż życia na Mount Everest- płacąc w Bitcoinach

Płatności Bitcoin

Australia w najbliższych miesiącach uzyska ponad 100 nowych bankomatów Bitcoin