w

eBay wprowadza specjalną kategorię wirtualnej waluty

Płatności Bitcoin

Pierwszy wpis na stronie to bardzo dobra informacja dla fanów kryptowalut, otóż eBay wprowadza specjalną kategorię wirtualnej waluty na eBay w Wielkiej Brytanii od 10 lutego . Oznacza to, że będzie można sprzedawać wszystkie kryptowaluty bezpośrednio bez uprzedniej wymiany na BTC.

Przypominamy, że eBay zapewnia bezpłatną platformę dla lokalnych kupców i sprzedawców, ale nie uczestniczy w transakcji.

Ryan Moore, dyrektor komunikacji biznesowej w serwisie eBay, powiedział:

Naszym celem jest promowanie rynku godnego zaufania i zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami, eBay jest obecnie w trakcie aktualizacji polityki walutowej(…).

Oczekuje się, że kategoria wirtualnej waluty będzie dostępna na stronie Wielkiej Brytanii w dniu 10 lutego . „

W grudniu jeden z użytkowników eBay znalezł lukę, która umożliwiła mu sprzedać walutę cyfrową za pośrednictwem strony. Potwierdził, poprzez pracowników obsługi klienta z eBay, że waluty wirtualne mogą być sprzedawane na platformie, pod warunkiem, że mieszczą się w pozycji produktów fizycznych (takich jak pamięci USB lub dysków twardych).

Zarówno prezes eBay John Donahoe i David Marcus, prezes eBay – owned PayPal, mają pozytywną opinię na temat Bitcoina w ostatnich miesiącach. Donahoe stwierdził, że wierzy, że waluty cyfrowe „będą bardzo silną rzeczą ” w przyszłości.

Marcus uzasadnia swój wybór w ten sposób, że etykietowanie waluty cyfrowej „naprawdę fascynujące”, Bitcoina nazwał „przyszłością pieniądza”.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Student zarobił ponad 24 tys. dolarów wymachując tablicą przed kamerą ESPN

Płatności Bitcoin

Płatności w Polsce, coraz więcej miejsc przyjmuje kryptowaluty