w

Dell akceptuje Bitcoiny

Płatności Bitcoin

Jedna z największych firm na rynku sprzętu komputerowego Dell, przyjmuje teraz płatności w Bitcoinach na oficjalnej stronie Dell.com. Opcja jest w fazie testów i dostępna będzie dla klientów z USA. Z pewnością jest to świetna wiadomość dla bitcoinowej społeczności.

Firma umożliwiła to dzięki współpracy z Coinbase, a cało wdrażanie nowej płatności zajęło im tylko 14 dni. Współzałożyciel Coinbase Fred Ehrsam powiedział:

Rozpoczęliśmy bliską współpracę z zespołem Dell’a, co odegrało dużą rolę w integracji Coinbase w tak krótkim czasie. Cieszymy się mogąc dalej wspierać firmę w odkrywaniu innych dróg na bardziej funkcjonalne sposoby płatności w bitcoinach.

Dell jest pionierem w produkcji komputerów osobistych i będzie oferowało specjalną promocję dla klientów wybierających nową płatność. Dodatkowo klienci wybierający system Alienware dostaną 10% zniżki (do 150 dolarów).

Dell dodatkowo stworzył podstronę Dell.com/Bitcoin z informacjami na temat integracji i krótkie info dla ludzi nie obeznanych z bitcoinem.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin

Francja planuje wprowadzić jasne zasady użytkowania bitcoina

Płatności Bitcoin

Pierwsze linie lotnicze przyjmujące bitcoin