w

Bitcoin Foundation ogłasza powołanie dwóch nowych osób w swoje szeregi

Bitcoin

Dzisiaj Bitcoin Foundation ogłosiła powołanie dwóch nowych urzędników do ich międzynarodowego zespołu.

Pierwszym dodatkiem do Fundacji jest Jim Harper z Cato Institute, który pracuje w instytucie od 2004 jako dyrektor do spraw studiowania polityki informacyjnej. Harper zostanie doradcą ds. globalnych zasad w Fundacji i jednocześnie zostanie również Senior Fellow (dosłownie Starszym Kolegą) w Cato Institute.

Druga nowa osoba to Amy Weiss, była zastępca sekretarza prasowego w Białym Domu, także założycielka i menedżerka Weiss Public Affairs. W Fundacji będzie konsultantem ds. mediów.

„Bitcoin gwałtownie dojrzewa i aktywnie budujemy zespół złożony z światowej klasy ekspertów. Doświadczenie Jima z Cato i przeszłe doświadczenia z PayPalem razem z doświadczeniem Amy z Fundacji Narodów Zjednoczonych i Białego Domu są bezcenne dla naszych wysiłków wokół całego świata i w Waszyngtonie D.C.” — powiedział dyrektor wykonawczy Fundacji Bitcoinowej, Jon Matonis.

Rola Harpera w fundacji jest niezwykle ważna. Będzie on odpowiedzialny za przewodzenie wysiłkami skierowanymi w stronę politycznych barier związanych z adaptacją Bitcoinów na całym świecie, ale także pomoże rządom zbudować w ludziach pewność Bitcoinów.

Bitcoin Foundation już jest wiarygodnym głosem w Waszyngtonie. Polityka konsensusu opracowana przez Fundację, maksymalizująca korzyści z Bitcoina i kontrolująca ryzyka z tego wykonające jest czymś, na czym będziemy pracować, aby przekonać rządy całego globu do adaptacji wirtualnej waluty. Jestem podekscytowany możliwością pomocy Fundacji w spełnieniu obietnicy Bitcoinów o zwiększeniu globalnej finansowej integracji, wzmocnieniu prywatności finansowej klientów przestrzegających prawa, zwiększeniu wolności i godności dla wszystkich ludzi na świecie oraz dostarczaniu stabilnej rezerwy pieniędzy w krajach, gdzie niestabilność waluty może grozić brakiem dobrobytu, a nawet pokoju. — powiedział Harper.

Weiss dołączy do Jinyoung Lee Englund w zespole publicznych relacji w celu kontynuacji wysiłków Fundacji w sferze komunikacji i mediów.

„Bitcoin niedługo będzie rozpoznawany jako jedna z najważniejszych ekonomicznych i społecznych innowacji naszych czasów. Protokół Bitcoinowy jest gotowy do zrobienia dla międzynarodowej komercji i usług finansowych tego, co zrobił Internet dla naszej komunikacji.” powiedziała Weiss. „Pracowanie z Fundacją Bitcoinową podczas tego ekscytującego i dopiero kształtującego wszystko okresu, jest taką okazją, którą się dostaje raz w życiu.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Płatności Bitcoin

Holandia przedstawia projekt Bitcoin Boulevard

Moneta Bitcoin

Stan Nowy Jork rozważa propozycje ustanawiające regulowane giełdy Bitcoinowe