w

Zmiana formatu serwisu Bitcoiny

Bitcoin złoto

W ciągu ostatniego roku w mediach głównego nurtu pojawiło się bardzo wiele publikacji dotyczących Bitcoin. Rozwój tego systemu w ostatnim czasie przyspieszył na tyle, że redakcja portalu Bitcoiny postanowiła zmienić format i częstotliwość publikowanych artykułów. Zdecydowaliśmy, że na łamach naszego serwisu codziennie będziemy starali się umieszczać wpisy, które na bieżąco informowały będą naszych czytelników o tym co dzieje się w ekosystemie Bitcoin oraz w samej społeczności zgromadzonej wokół niego.

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów z programistami, redaktorami, inwestorami oraz przedstawicielami społeczności skupionej wokół Bitcoin, naszym celem będzie stworzenie najlepiej zorganizowanego dostępnego źródła informacji, wiadomości i komentarzy na temat Bitcoin i innych krypto-walut oraz innowacyjnych systemów płatności dla użytkowników polskojęzycznych.

Obecnie współpracujemy z redakcją Bitcoin Magazine, będącego obecnie najlepszym źródłem informacji o Bitcoin i wspólnie z jego redaktorem naczelnym, Mihai’m Alisie, dopracowujemy obecnie szczegóły polskiego przekładu publikowanych tekstów na łamach papierowej wersji polskojęzycznego Bitcoin Magazine. Ponadto dzięki stale utrzymywanym i pielęgnowanym kontaktom z głównymi programistami oraz inwestorami, poświęcającymi swoje cenne zasoby systemowi Bitcoin, na bieżąco będziemy informowani zarówno o projektach nowo powstałych jak i tych będących jeszcze w fazie przygotowań.

Nie znaczy to, że przestaniemy publikować rozbudowane artykuły traktujące o Bitcoin jak robiliśmy to do tej pory. Chcemy po prostu sprawić, aby polska społeczność była na bieżąco informowana o tym co dzieje się w świecie Bitcoin i stale uświadamiana czym tak naprawdę jest ten rewolucyjny system.

Podsumowując, chcemy współpracować ze społecznością Bitcoin oraz zapewnić pomoc, wsparcie i wspomóc rozwój tej zdecentralizowanej krypto-waluty również w Polsce. Podobnie jak nasi czytelnicy wierzymy, że Bitcoin może stać się największym krokiem naprzód w sposobie zarządzania stosunkami gospodarczymi i ekonomicznymi od zarania samego Internetu.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Chiny

Oficjalne stanowisko People Bank Of China

Konferencja Bitcoin

Bitcon Moscow Conference odwołany