w

Wiedeń przygotowuje się na „Środkowoeuropejski Bitcoin Expo 2014″

Konferencja Bitcoin

W centralnej Europie, za około dwa miesiące dbędzie cię kolejne ważne wydarzenie dotyczące Bitcoin:  Środkowoeuropejski Bitcoin Expo  (CEBE).

Spotkanie będzie miało miejsce w Austria Center Vienna, w dniach 31.05.14-01.06.14

Dlaczego Wiedeń?

Andrej Sebesta, główny menedżer wydarzenia CEBE, odpowiada:   „W regionie Europy Środkowej brakowało takich spotkań. Wiedeń jest tak zwanym serce Europy. Ten rynek jest bardzo interesujący nie tylko ze względu na dużą ilość populacji, ale także ze względu na bogactwo ludzi w tym regionie. Wiedeń jest bardzo blisko od innych stolic gospodarczych, takich jak: Budapeszt, Praga, Monachium, Berlin, Warszawa, Bratysława „.

Jest to niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów, entuzjastów BTC i wszystkich zainteresowanych, aby wziąć udział w wydarzeniu, które będzie nie tylko konferencją, ale czymś innym, czymś, co pozostanie w naszej pamięci na długi czas. Będzie to nie tylko nudna konferencja ale będą to również ekscytujące wakacje w jednym z najbardziej spektakularnych miast na świecie. Nie wahaj się i kup bilet, tak szybko, jak to możliwe, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Dobrą wiadomością jest to, że ceny biletów na to wydarzenie są rozsądne. Wejście jednodniowe kosztuje 120 euro, a cena za dwa dni to 150 euro, ale pierwsi kupujący zapłacą tylko 100 euro. Warto się pośpieszyć.

Jeśli będziesz w tym czasie w Wiedniu, ale nie chcesz wydawać pieniędzy, organizowany jest również dwugodzinny długi wykład na temat podstaw Bitcoin za darmo . Uczestnictwo w nim wymaga jedynie wstępnej rejestracji i wypełniania formularzy na stronie internetowej imprezy.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Moneta Bitcoin

Prawdopodobnie największa dotychczasowa sprzedaż w płatności Bitcoin

Bitcoin Laptop

Sprawdź czy twoi znajomi sprzedają Bitcoiny