w

Sprawdź czy twoi znajomi sprzedają Bitcoiny

Bitcoin Laptop

Szukasz sposobu, żeby bezpiecznie kupować i sprzedawać Bitcoiny ?

CoinTouch to serwis, który łączy się z listą twoich znajomych na Facebooku i szuka wśród nich osób dokonujących obrotu Bitcoin. Stworzony przez Chrisa Beach, CoinTouch pozwala użytkownikom na ominięcie osoby trzeciej i kontaktowanie się bezpośrednio z najbardziej zaufanymi ludźmi w twoim obrębie. Platforma jest wolna od opłat i umożliwia sposób zakupu/ sprzedaży BTC do rozszerzonej sieci.

Ważne- CoinTouch nie prosi o informacje dotyczące płatności ani informacje osobiste, potrzebuje jedynie dostępu do twojej listy znajomych.

CoinTouch dodaje kolejną warstwę do listy znalezionych przyjaciół, którzy handlują Bitcoinami – serwis przeszukuje także znajomych twoich znajomych, aby zapewnić jeszcze bardziej wyrazistą listę. Użytkownicy CoinTouch mogą łatwo nawigować w menu, które pozwala na umieszczenie „oferty zakupu” lub „oferty sprzedaży” do własnej społeczności Bitcoin przedstawionej przez CoinTouch . Dodatkowo serwis ten obsługuje długą listę walut wirtualnych (Dogecoin, Auroracoin, NXT, Litecoin, Namecoin i więcej) oraz walut krajowych.

Nowa platforma daje użytkownikom możliwość ustawienia własnego kursu w oparciu o Bitstamp, BTC-E, Coindesk i Coinbase, pomiędzy -20% i +20% obecnej ceny.

Występuje oczywiste ryzyko związane z bezpieczeństwem, zwłaszcza dla niedoświadczonych użytkowników. Ważne – jeśli używasz CoinTouch pamiętaj, aby nie udostępniać poufnych informacji za pośrednictwem Facebook lub innej platformy social media!

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Konferencja Bitcoin

Wiedeń przygotowuje się na „Środkowoeuropejski Bitcoin Expo 2014″

Bitcoin Laptop

Mt.Gox potwierdza posiadanie 200.000 BTC