w

Prawdopodobnie największa dotychczasowa sprzedaż w płatności Bitcoin

Moneta Bitcoin

BitPremier – to platforma, która łączy kupujących i sprzedających luksusowe produkty dokonując płatności Bitcoin.

Ułatwia ona komunikację między obiema stronami, które pozostają anonimowe, do czasu finalizacji warunków umowy. Fundusze są przechowywane w depozycie, do czasu gdy kupujący nie potwierdzi, że  produkt został wydany. BitPremier następnie przesyła środki do sprzedawcy, pobierając opłatę wysokości 5%  od dochodu.

Firma poinformowała o zakończeniu sprzedaży willi w deLMango Villa Estate na Bali (Indonezyjska wyspa), która prawdopodobnie była obecnie  największą zgłoszoną  transakcją w płatności Bitcoin.

Willa o powierzchni 3.000 stóp kwadratowych sprzedana została za wartość przekraczającą 500.000 dolarów  (dokładna cena zapłacona przez kupującego nie została ujawniona).

Sprzedaż została sfinalizowana pod koniec lutego br.

Jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości, ze względu na unikalne prawa Indonezji w zakresie własności przez cudzoziemców, nabywca technicznie zakupił długoterminową dzierżawę.

Obiekt szczyci się skomplikowany projektem z dwustronną jadalnią, dedykowanym salonem i prywatnym basenem. Dodatkowo willa posiada dwie nowoczesne sypialnie i dwie łazienki.

Strona BitPremier obecnie oferuje inne luksusowe produkty, w wielu kategoriach, np: biżuteria, nieruchomości, motoryzacja, jachty, kolekcje sztuki.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin

„Take My Bitcoins”- pierwszy Bitcoin teleturniej

Konferencja Bitcoin

Wiedeń przygotowuje się na „Środkowoeuropejski Bitcoin Expo 2014″