w

Relacja z Inside Bitcoin Conference w Berlinie

Konferencja Bitcoin

Pierwszy dzień Inside Bitcoins Conference w Berlinie powoli dobiega końca, dlatego postanowiliśmy zdać małą relację, co was ominęło. Jest to druga impreza zorganizowana pod logiem Inside Bitcoins, pierwsza edycja odbyła się 10-11 grudnia w Las Vegas. Do Berlina natomiast zawitała grupa młodych ludzi z Gdańska, a zdjęcia i relację nadesłał Bartosz sir Burglin. Dziękujemy!

Konferencja została podzielona na dwie części. Podstawowa czyli “Networking Pass” dawała dostęp na ekpozycję, gdzie prezentowały się firmy związane ze światem Bitcoina oraz była głównym miejscem spotkań

wszystkich odwiedzających czy prelegatów. Dodatkowo można wykupić droższy pakiet umożliwiający wysłuchania co mają do powiedzenia eksperci, a pojawiło się ich naprawdę sporo.

Największy entuzjazm wzbudziła prezentacja Bobby’ego Lee CEO BTC China, który opowiadał o BTC w Chinach. Na stoiskach pojawiły się najbardziej rozpoznawalne marki takie jak Butterfly labs ze swoimi Rigami i Bitsave’m czyli elektronicznym portfelem. KnC reklamujące bardziej nowego walleta niz Jupitery. Cloudhashing namawiał do farmienia bez inwestowania w sprzęt. Incapsula promowała alternatywę dla cloudflare. Verneglobal i Advania prześcigały się w zachęceniu do swojej oferty hostingowej. Pojawili się ludzie z BTCBadges.com oferujący gadżety wykonane ze srebra i złota. Nie zabrakło niemieckiej giełdy oraz Bips oferującego odmienne podejście do PSP ( Payment service provider).

Organizatorzy dbali cały czas o gości żeby czasem nie chodzili głodni czy odwodnieni i mogli w całości poświęcić się na rozmowach o wszelkich możliwych inicjatywach. Jest to oczywiście tylko mała frakcja osób które uczestniczyły w evencie. Bo w tak przyjaznej atmosferze dało się odnaleźć ludzi pełniących wszystkie funkcje, od developerow walut takich jak NXT czy Mastercoin, po promotorów kryptowalut, czy analityków giełdowych. Każdy mógł znaleźć osobę z którą poszerzył swoją wiedzę na dowolny temat. Atmosfera naprawdę zachęcała do zapoznawania się i tylko pędzący czas ograniczał poznanie wszystkich. Mam nadzieję, że zachęciłem was do brania udziału w takich wydarzeniach a jutro dalsza część relacji z Inside Bitcoins Conference w Berlinie.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Laptop

Atak DDoS na sieć Bitcoin

Bitcoin

Overstock planuje otworzyć program z nagrodami dla użytkowników Bitcoinów