w

Sprzedaż metali szlachetnych w płatności Bitcoin, przekroczyła 10 milionów dolarów

Bitcoiny

Agora Commodities jest pierwszym dystrybutorem metali szlachetnych (złota, srebra, platyny i innych)  obsługującym płatność Bitcoin.

Poinformowali ostatnio, że sprzedaż w ich firmie przekroczyła już ponad 10 milionów dolarów-wartości złota i srebra w Bitcoin. Przyjmowanie BTC jako środka płatniczego, firma przyjęła w zeszłym roku.

Największy pęd nastąpił pod koniec 2013 r., gdy cena Bitcoin silnie wzrosła. Oczywiście, było wielu spekulantów, którzy zdecydowali się na handel ich bitcoinami dla metali szlachetnych.

Firma sprzedaje szeroką gamę produktów, począwszy od srebrnej monety wycenionej na 20,77 $ do 1 kg sztabki złota wycenionej na prawie 43.000 $.

Fani Bitcoin mogą teraz połączyć swoją miłość do kryptowalut oraz metali szlachetnych dzięki  Agora Commodities. Jedynym problemem jest to, że międzynarodowa wysyłka jest dość kosztowna, co znacznie zwiększa cenę zakupu kruszćca.

W swojej ofercie firma posiada również srebrną monetę Bitcoin z unikalnym kodem QR.

 

Chociaż monety fizyczne nie są bardzo praktyczne i w istocie są przeciwieństwem tego, czym waluty cyfrowe miały być, wyglądają bardzo atrakcyjnie i są ciekawym produktem np. długoterminowej inwestycji, lub oryginalnym, wartościowym prezentem.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin złoto

Rekordowa wymiana Bitcoinów na złoto

Płatność Bitcoin

Popularne aplikacje Google Play, bez wiedzy użytkownika służą do wykopywania wirtualnych monet