w

Litecoin najlepszą kryptowalutą po Bitcoinie

Wykres Bitcoin

Informacje o Bitcoinach zdominowały nagłówki artykułów w 2013 roku,od informacji i  z ogromnych wahaniach cen, zmian regulacyjnych, a nawet senackich przesłuchań przez rząd USA. Wszystkie te czynniki wskazują, że ludzie zaczynają się młodą walutę traktować poważnie.

Ale nie zapominajmy o alternatywnych monetach internetowych- rok 2013 był pracowitym rokiem równiez dla nich. Jak inni sobie radzili?

Oto trzy inne najlepsze kryptowaluty 2013 r., na podstawie danych kapitalizacji rynkowej zDustcoin .

Litecoin

Kapitalizacja (BTC): 788023

Podobnie jak Bitcoin, wartość litecoin waha się bardzo w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Koniec wartości w marcu i kwietniu, w czasie bańki bitcoin, pokazał, jak jest ściśle powiązane są obie waluty. W tym czasie jego wartość gwałtownie wzrosła z ok. 0,05 do 5,00 dolarów.

W listopadzie ceny wzrosły ponownie – ale tym razem znacznie więcej, osiągając próg około 48 dolarów na krótki okres, zanim powoli spadła ponownie.Teraz, po upadku Bitcoin w wartości po zmianach politycznych w Chinach na wirtualnej waluty, litecoin unosi się wokół znaku 22 dolarów.

Peercoin (PPCoin)

Kapitalizacja (BTC): 126411

Peercoin- waluta uruchomiona przez tajemniczego „Sunny King ‚, obecnie opiera się na prawie jedną szóstą kapitalizacji litecoin, co czyni go trzecim co do wielkości monety w istnieniu.

Praca z King (który koncentruje się na rozwoju technologii), zwerbowała 120 ochotników walutę. Niedawno kanadyjski kantor kryptowalut Vault of Satoshi ogłosił , że będzie wspierać peercoin, nadając większą wiarygodność na walutę.

Namecoin

Kapitalizacja (BTC): 51911

Moneta została zaprojektowana, aby umożliwić ludziom kryptograficznego przechowywania i przesyłania par kluczy i wartości, w systemie który umożliwił jej stworzenie systemu nazw domen, który był całkowicie zdecentralizowany.

Waluty działa na zasadach górnictwa połączonego z Bitcoin, co oznacza, że ​​klienci mogą być skonfigurować go tak, aby sprawdzić zarówno Bitcoin i łańcuchy bloków namecoin przy rozwiązywaniu problemów „ proof-of-work”.

Kapitalizacja Namecoin stoi na trochę pod połowę peercoin.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Płatności Bitcoin

Za BTC możesz już kupić auto, a także je zatankować

Bitcoin złoto

Porównując litecoin z Bitcoin