w

GenesisCoin otrzymał 12 zamówień na bankomaty swojej produkcji

Płatność Bitcoin

Jest jedna rzecz, której możemy być pewnymi: bankomaty Bitcoin to ogromny biznes. Z dużą ilością różnych graczy na rynku, popyt na urządzenia stał się bardzo wielki.

Pierwszy raz usłyszeliśmy o firmie GenesisCoin kilka tygodni temu, gdy ogłoszono, że dwie maszyny wyprodukowane przez tę firmę będą debiutować w Tijuanie (Meksyk) w centrum biznesowym. Jedna jest używana do transakcji w USD, druga w Peso.

Reakcja była bardzo pozytywna – kilkoro ludzi wybrało się z USA lub też z południa aby je wypróbować – relacjonuje szef firmy, Evan Rose dla newsBTC.

Co interesujące, możliwości tych maszyn wykraczają poza bitcoin. Model Genesis1 ATM może dokonywać transakcji także w Litecoin i Dogecoin.

Powiedziano mi, że dwaj fani Dogecoin wybrało parę Dogeów, jak i też była jedna sprzedaż Litecoin, mówi Rose.

Cena jednej maszyny Genesis1 wynosi $14,500, co może wydawać się trochę drogim zakupem, ale w porównaniu z innymi opcjami, szybko stanie się bardzo tanią opcją. Dla porównania, Robocoin sprzedaje swoje bankomaty po $20,000 za sztukę.

Rose powiedział, że jego firma już otrzymuje zamówienia od dobrze prosperujących operatorów w Waszyngtonie, Pensylwanii, jak też z poza USA, z miejsc takich jak Kanada, Australia, Brazylia, czy nawet z tak odległych jak Hong Kong i Południowa Korea.

Chcemy stać się jednym z głównych marketów w fizycznej infrastrukturze.”, mówi Rose. „Myślę, że nasz produkt przewyższa rozwiązania oparte jedynie o software. Atutem wartym wspomnienia jest też to, że jest o 33% tańszy od konkurentów.

Wygląda na to, że wielkie rzeczy czekają nas w dziedzinie kryptobankomatów. Czy GenesisCoin stanie się liderem w tej branży? Czas pokaże.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Moneta Bitcoin

Powstanie Bitcoina i Mr Satoshi

Moneta Bitcoin

Bitcoin blockchain i jego moc dowodowa w sądzie