w

Bracia Winklevoss promują Bitcoina w południowej Korei

Monety Bitcoin

Posiadający jeden z najzasobniejszych na świecie portfeli Bitcoin i znani głównie z filmu o facebooku, bliźniacy Winklevoss wystąpią na konferencji beLAUNCH w Seulu już 14 maja z panelem „Punkt zwrotny Bitcoina”.

Dołączyć do nich ma Naval Ravikant współzałożyciel AngelList. Oraz David Lee z SV Angels, który również będzie rozmawiać o Bitcoinie podczas Global Angels. Panel ma dotyczyć wpływu nowej technologii na każdego użytkownika sieci, podobnie jak TCP/IP zmieniło sposób komunikacji.

Wstęp oczywiście można opłacić Bitcoinami zgodnie z kursem tamtejszej giełdy Korbit. Akceptacja kryptowalut w Korei rośnie szybko, stąd też zapotrzebowanie na tego typu konferencje. Jako wysoko rozwinięte państwo Korea ma sprzyjające nowym technologiom środowisko, dlatego ważnym są takie akcje promocyjne w środowiskach inwestorskich i promowanie ich.

John Nahm moderator panelu Davida Lee:

“Południowa Korea ma już doświadczenia z kryptowalutami opartymi na wczesnych pionierach tego typu z gier MMORPG, wierzymy, że Korea stanie się jednym z pierwszych rynków masowo akceptujących Bitcoiny, być może stanie się właśnie punktem zwrotnym całej sieci.”

Konferencja beLAUNCH jest skierowana do lokalnego rynku startupowego, skupiającego zarówno inwestorów z regionu jak i doliny krzemowej. Jest organizowana przez beSUCCESS i ma w niej uczestniczyć ponad 1600 uczestników.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Moneta Bitcoin

Francuskie Ministerstwo Gospodarki i Finansów o Bitcoinach

Bitcoin Mining

Plaga zepsutych KNCminerów