w

Dogecoin chce mieć swój samochód wyścigowy na tor NASCAR. Rusza fundacja Doge4Nascar

Bitcoin Laptop

Społeczność Dogecoin jest w trakcie zbierania funduszy na swoją nową kampanie marketingową!

Po zakończonej sukcesem zbiórce funduszy w celu wysłania Jamajskiej drużyny bobslejowej na Igrzyska Olimpijskie w Soczi i wsparciu potrzebujących w Kenii w uzyskaniu wody pitnej (Dog4Water), entuzjaści Dogecoin mają teraz nowy cel- chcą uzyskać swój własny samochód wyciągowy na tor Nascar !

Sam pomysł rozpoczął się, po tym jak Josh Wise zaobserwował wysiłki użytkowników portalu Reddit, sponsorujących wyścigi NASCAR. Josh inwestuje w Dogecoin już od z dłuższego czasu i doskonale zdawał sobie sprawę z potęgi, jaką społeczność tej kryptowaluty pokazała podczas swoich poprzednich zbiórkach funduszy. Narodził się pomysł samochodu, który byłby prowadzony przez niego i sponsorowany przez Dogecoin. Josh Wise jest amerykańskim kierowcą wyścigowym. Obecnie konkuruje on w NASCAR Sprint Cup Series, jeżdżąc z nr 98 Chevroletem  SS dla  PhilParsons Racing .

Pomysł został natychmiast przyjęty przez kolegów ze społeczeństwa.

Konto fundacji zostało otwarte i do tej pory w sumie 6043869.32697183 Dogecoinów już zostało wpłacone.

Celem całej kampanii jest zebranie 45.000.000 Dogecoinów, więc jak widać jest jeszcze wiele do zrobienia, ale wierzymy w ich idee.

Sam widok samochodu na torze NASCAR, obklejonego w logo tej moteny, będzie niesamowitym widowiskiem i sądzimy że przyciągnie zainteresowanie wielu ludzi.

Co o tym myślisz?

Napisane przez Bitcoiny

Dodaj komentarz

Nie ustawiono klucza aplikacji GIPHY. Sprawdź ustawienia

Bitcoin Laptop

Mt.Gox potwierdza posiadanie 200.000 BTC

Bitcoin Laptop

Mt.Gox potwierdza – 200 tys. BTC pod ich kontrolą