• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #125153

  HODLer
  Członek

  za zgodą admina @Arszenik

  [Warszawa, praca] ?‍?

  Interesuje Cię praca w prężnie rozwijającej się angielskiej telewizji internetowej o tematyce rynków finansowych oraz ekonomii? ?

  Żywisz pasję w kierunku analizy rynków i ich zachowań?

  Mam dla Ciebie opcję! ?

  Poszukuję współpracownika do projektu rozwijania anglojęzycznego kanału na Youtube. Rola poszukiwanego pracownika odnosiłaby się do funkcji redaktora/twórcy treści po angielsku w oparciu o dostępne materiały oraz analizę napływających danych. Istnieje możliwość awansu na zastępcę prezentera oraz sprawowania innych funkcji w zależności od predyspozycji i rozwoju umiejętności.
  Kanał, o którym mowa, i prezentowane materiały można sprawdzić na:
  [https://www.youtube.com/@blockrevision5407/streams](https://www.youtube.com/@blockrevision5407/streams)
  Od kandydata wymagane jest:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym najlepiej ze znajomością stosunkowo szerokiej bazy terminologii z branży finansowo-rynkowej.
  • Zdolność krytycznego myślenia, szybkiego czytania, analizowania i wyciągania wniosków (czytania tzw. między wierszami).
  • Posiadane minimum doświadczenia dotyczącego inwestowania/handlu na rynkach regulowanych lub zdecentralizowanych finansów.
  • Chęć intensywnego rozwoju i pogłębiania wiedzy na temat rynków.
  • Zdolność kooperacji, komunikatywność, obowiązkowość i punktualność.
  Mile widziane i również maksymalizujące szanse dołączenia do zespołu byłoby również poświadczenie swojej wiedzy np. jakimś portfolio, doświadczeniem w pracy nad podobnym projektem lub dokumentacją (możliwe dyplomy lub certyfikaty).

  Praca w godzinach 8.00 – 14.00 z możliwością podjęcia pracy w szerszym horyzoncie czasowym w charakterze zdalnym. Pracujemy we wszystkie dni handlowe zgodnie z harmonogramem sesji amerykańskiej rynków finansowych (stąd też czasami będą obowiązywały Cię inne dni wolne niż w harmonogramie polskich świąt).
  Praca wstępnie będzie wykonywana stacjonarnie z możliwością przejścia w tryb zdalny lub hybrydowy z biegiem czasu.
  Praca w miłej atmosferze w młodym budującym się zespole.
  Wstępnie praca będzie odbywać się najprawdopodobniej w oparciu o umowę zlecenie, później możliwość stałego zatrudnienia.
  Stawka finansowa do ustalenia, zależna również od wypracowanego rezultatu oraz indywidualnego zaangażowania.
  Biuro: ul. Marynarska 14, Warszawa
  Proszę zgłaszać swoje kandydatury dołączając informację dlaczego akurat Ciebie powinienem zaangażować do pomocy pisząc bezpośrednio w komentarzach, w wiadomości prywatnej na facebooku lub na [email protected]. Będę odpowiadał prawdopodobnie z kilkudniowym opóźnieniem, proszę o cierpliwość.

  Nieco więcej o prowadzonym projekcie:
  Mottem przewodnim Blockrevision jest prezentowanie regularnej dawki wiedzy na temat rynku regulowanego i kryptowalut wystarczającej do samodzielnego podejmowania kroków na rynkach inwestycyjnych.
  Obecnie na kanale znajduje się 199 odcinków, każdy z nich podzielony jest na konkretne segmenty, do których przygotowania treści/analizy/redakcji wymagana będzie właśnie rola kandydata:
  • Economy View, makroekonomiczny pogląd na rynek dający ogólny wgląd w to, w którym miejscu cyklu ekonomicznego oraz rynkowego jesteśmy i jakie mogę być tego implikacje.
  • Market Outlook, analiza tego w jakiej kondycji są najważniejsze indeksy rynkowe wraz z omówieniem wykresów rynkowych. Tutaj zamieszczam przemyślenia dotyczące waluacji czołowych indeksów światowych z pewnymi predykcjami dotyczącymi dalszych możliwych ruchów w oparciu o analizę przepływu pieniędzy.
  • Crypto Outlook czyli rynkowe spojrzenie na rynek kryptowalut ze śmiałymi, ale i krytycznymi werdyktami dotyczącymi przyszłości branży opierającymi się o konkretne dane.
  • Market Movers, który opowiada o tym na jakie wydarzenia powinniśmy zwrócić uwagę na rynku w nadchodzącym czasie pod względem zarówno kalendarza ekonomicznego oraz raportu wyników spółek.
  • Trading Idea, to ostatnia sekcja, w której zamieszczam zawsze najbardziej ciekawy handlowo walor w mojej opinii pod względem fundamentalnym oraz technicznym. Wszystko to zaprezentowane w sposób szczegółowy i profesjonalny na wykresie wraz z ukazanym przeze mnie potencjalnym miejscem czasowym lub cenowym wejścia w inwestycję a następnie jej wyjścia.
  W ogólnym ujęciu chodzi o to by podczas odcinka wychodzić z tematów ogólnych dotyczących ekonomii i pewnych zjawisk społecznoekonomicznych do konkretnych przekładających się na określone decyzje inwestycje. Projekt jest robiony zawsze dbając o wysoką wartość merytoryczną.
  Filmy są emitowane na żywo każdego handlowego dnia według harmonogramu sesji amerykańskiej o godzinie 8:45 czasu EST. Czas transmisji poszczególnego odcinka wynosi około 30 minut. Podczas nagrania do dyspozycji użytkowników zostaje udostępniony czat na żywo widoczny w prawym dolnym rogu ekranu, który umożliwia sprawną komunikację między prezenterem a widzem jednocześnie wydłużając czas trwania atencji widza.
  Może Państwa zastanowić obecna niska oglądalność kanału Blockrevision. Projekt nie był do tej pory nigdzie promowany. Dopiero od połowy lutego rozpoczynamy współpracę z osobą odpowiedzialną za marketing potrafiącą mamy nadzieję z sukcesem przeprowadzić Blockrevision przez zawiły świat mediów społecznościowych docierając do szerokiego grona odbiorców odpowiednio z Ameryki, Europy oraz Azji.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]