• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 przez 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #28148

  Satoshi
  Moderator

  Witam. Używa ktoś bota b-cube? Jeśli nie to jakie używacie?

  #28149

  Saman
  Gość

  Obecnie, płatnego Intralogic.eu , wcześniej Mudrex, Cryptohopper, Bitsgap. Tego wynalazku twojego nie używałem. Swego czasu bawiłem się botem (nie pamiętam nazwy) z Githuba którego instalujesz u siebie na kompie bądź malince i działa, ustawiasz itd. bdb community i ludzie dzielą się swoimi ustawieniami… sam możesz swoje zrobić. No ale to zabawy trochu, są bodaj 2 albo 3 boty na Github.

  #28150

  Marcin
  Gość

  Używam intralogic.eu – najlepszy !

  #28151

  Saman
  Gość

  Co do Intralogic-a to tutaj moje http://imgland.net/file/PxpQfj8unP1QunPz5zPz8unPw.png , to nie z 30 dni, może koło 2 tygodni bo kiedyś można było resetować staty, teraz to wyłączyli ? a tutaj masz osobę od której kopiuje http://imgland.net/file/I2EunAD8miPiMunHT8unP2wunPw.png dodam, że gramy na prawie tym samym budżecie tylko ON gra agresywnie, ja niestety bardziej defensywny. On ma 5k+ BUSD i potrafił zablokować cały budżet i czekać aż odbije. Ja jestem panikarz więc mam straty, jak by palce mniej swędziały to by nie było takich strat.

  #28152

  Saman
  Gość

  Jeśli natomiast INTERESUJE cię gra na konkretnej parze np. BNB/BTC – to tylko przykład – to polecam Bitsgap-a, dodatkowo daje ci możliwość gry na FUTURE ale tutaj to wydatek 100$ miesięcznie, tańsze wersje też wejdą ale tylko najwyższa ma TAKE PROFIT, w reszcie musisz pilnować future 🙂

Oglądasz 5 wpisów - 1 przez 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]