• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 10 wpisów - 1 przez 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #118769

  Satoshi
  Moderator

  Witam, przychodzę do was jako laik(dopiero 5 miesięcy w tym siedzę) i zapytam wprost, jak myślicie jaka może być przyszłość BTC a tym samym innych walut? Ostatnio Elon ogłosił że rezygnuje z BTC(mimo że wciąż je trzyma), a dzisiaj czytam że chiny zakazały używania krypto. Jestem HODL’erem ale nie powiem wygląda to niezbyt kolorowo xd, niech ktoś mnie uspokoi i wytłumaczy

  #118770

  Mateusz
  Gość

  To the moon ?? ?Chiny zakazują krypto co hosse ?
  Elon nie napisał ze rezygnuje z BTC, a wstrzymuje możliwość płacenia za Tesle w BTC ? chyba ze coś mnie ominęło ?
  Nie zdziwi mnie, jak za jakiś czas, Elon napisze ze wznawia płatności BTC za Tesle ?

  #118771

  Marek
  Gość

  Mam beke, bo “cyfrowe złoto” traci 30% w dzien, gdzie prawdziwe złoto zyskało dzisiaj prawie 1%, każdy mówi jak to można płacić kryptowalutami, chociaż każdy chce wychodzic do fiatow po realizacji zysków, kapitalizacja ETH to 300mld usd, czyli więcej niż forda, deutsche banku, allegro i kilku ważnych spółek razem wzięta, mimo, że z produktów tych spółek korzysta 10% świata, a z możliwości ETH może 0,01%. jesteśmy na bardzo wysokim poziomie, a użyteczność ETH jest taka sama gdyby kurs wynosił nawet 10$. krypto to zwykła zabawa w spekulacje

  #118772

  Paweł
  Gość

  Jak ElOn i Chiny to pewnie koniec ??

  #118773

  Mario
  Gość

  Kupiłem BTC niemal na górce gdy był po 213 tys. PLN. Nie czas panikować. Jeżeli masz różnorodny koszyk krypto i nie ograniczyłeś się do BTC, to nie martw się. Kiedyś zarobisz. Krypto to przyszłość. Przelej sobie krypto na portfel. Wyjdź z tej grupy i sprawdź sobie kurs za 3 lata 😉 Uspokoiłem?

  #118774

  Adam
  Gość

  Ja też jestem świerzak, mam zainwestowano połowę oszczędności i doradze Ci jedno: zmień pampersa ? HODLUJ aż zarobisz, albo sprzedaj na stracie jak frajer. ??

  #118775

  Kacper
  Gość

  Spadło to dokupiłem

  #118776

  Łukasz
  Gość

  Moim zdaniem: BTC nie będzie środkiem płatniczym, tylko bezpieczną przystanią do lokowania kapitału, takim cyfrowym odpowiednikiem złota. Dużo ciekawiej wygląda ETH, które uważam, że w przeciągu kilku lat przebije kapitalizację Bitcoina. Choć i ETH ma swoje wady. Rynek na pewno będzie szukał jeszcze numeru 3, który mógłby pochwalić się szybkimi i tanimi transakcjami. Prawdopodobnie numerem 3, będzie więcej niż jedna kryptowaluta, używana przez różne banki i firmy. Blockchain to rynek który będzie rósł jeszcze przez długie lata. Tak naprawdę na jego podstawie mógłby istnieć w jednej przestrzeni cały obecny system finansowy. Myśle, że warto to obserwować i wkładać kasę już teraz, kiedy wciąż jesteśmy względnie na początku tej przygody.

  #118777

  Dobi
  Gość

  Wyznawcy kryptowalut snują różne wizje na temat przyszłości technologii blockchain, ale zapominają o tym, że żadna z tych wizji nie może się zrealizować bez udziału instytucji i rządów.

  #118778

  Tomasz
  Gość

  Przyszłość… ?

Oglądasz 10 wpisów - 1 przez 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]