• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 10 wpisów - 1 przez 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #136555

  Satoshi
  Moderator

  Ups…. Mija 12 dzień roku, mam coś dla ciebie, aby ten rok stał się dla Ciebie ciekawszym, lepszym i pełnym edukacji!

  Przygotuj się z nami na kolejną HOSSE!

  Chcesz wiedzieć co w trawie piszczy, szukasz informacji, nowinek, możliwości, nie chcesz na ślepo błądzić w internecie?

  Zapraszamy Cię na naszego Discorda, gdzie za DARMO znajdziesz wiele informacji zarówno z rynku kryptowalut, jak i innych które przy odpowiednim podejściu nie tylko sprawią Ci radość, a zaskoczą gdy zobaczysz jakie można osiągać wyniki.

  Po szukaniu miejsca gdzie w klarowny i poukładany oraz szybki sposób możemy dzielić się informacjami, wybór padł na Doscord został on stworzony dla początkujących jak i tych zaawansowanych, wiedza została poukładana w poszczególne kroki jak i działy, które pomogą Ci wdrożyć się w ten pozornie skonplikowany świat ktypto, wierz nam, to nic trudnego!

  Jeśli szukasz czegoś więcej mamy też opcje dla Ciebie – zapraszamy do HsH PRO którą z sukcesami prowadzimy od początku 2021 roku ?

  #136559

  Mikołaj
  Gość

  Dobra a nazwe tego discorda to mam se sam wymyślić?

  #136564

  Dawid
  Gość

  Czekaj czekaj, a czy to nie ty jako pierwszy zawsze “ostrzegales” na tej grupie ze wszelkie grupy (rowniez te sygnalowe) zaczynaja sie reklamowac przy pierwszych wzrostach i je negowales? ?

  #136558

  Patryk
  Gość
  #136562

  Damian
  Gość

  Pierwszy trade long który ci wszedł czy przed tym było 15 prób na stratach?

  #136560

  Klaudia
  Gość

  Nie rozumiem jak ktoś z jakakolwiek wiedza może grać na Cross, nawet ustawiając sl… ZASADY ludzie

  #136561

  Bolo
  Gość

  Weź spadaj na bambus Marek, hipokryto.

  #136563

  Saman
  Gość

  “Jeśli szukasz czegoś więcej mamy też opcje dla Ciebie – zapraszamy do HsH PRO którą z sukcesami prowadzimy od początku 2021 roku” – zapewne płatne… jeśli tak, to niczym się grupa nie różni od setek innych na Discordzie… podstawowa wiedza ogólnie dostępna zebrana w 1 miejscu dla wygody, kanał z info ze świata krypto (zwykły BOT AI darmowy sobie z tym poradzi) a reszta płatna… ale to tylko moja opinia.

  #136556

  Marek
  Gość

  Saman Raman Rozumiem cię doskonale, przerabiałem to samo nie raz.

  Sam napisales, że „do tych twoich darmowych discordow wsadza tam kilka fajnych info, a to lepsze jest platne…”

  U nas jest to jakoś odwrotnie i też się da – jest sporo informacji ciagle tez dochodza nowe z naszej strony jak i osob ktore sa na grupie.

  Sprawdź sam i oceń, tylko nie zgub się w ilości informacji które tam są ?

  Grupa jest darmowa dla każdego – wystarczy odebrać zaproszenie.

  Mało tego nie jest to jedyna grupa bo są jeszcze 2 na FB oraz na Telegram i doszedł ostatnio discord, gdzie przenosimy informacje aby zrobić z niego forum dyskusyjne ? bo latwiej sie skupić na jednym miejscu.

  FB to z trochę umarł i niektórzy ludzie nie potrafią się zachować w towarzystwie.

  Tak więc zbędne jest porównywanie się ciągle z innymi i z tym co jest proste i oklepane – Gdzie tworzysz grupę, dajesz info i ciagle pchasz ludzi na abonament. Aby tylko wykupili chociaż na 1 miesiąc, a potem to nara ? albo jak się nie podoba to BAN

  U nas nie ma abonamentu, aby dostać się do pro, musisz tego potrzebować i jest to przedyskutowane indywidualnie z każdym.

  Mamy sporo różnic np. To że dla klubowiczów PRO mamy konsultacje 1:1 oraz indywidualnie uzupełniamy twoje braki które masz. Takie konsultacje gdzieś indziej kosztują 100€ godzina u nas masz to w grupie PRO i wtedy gdy tego potrzebujesz.

  Masz społeczność ludzi którzy się kumają, nikt nikogo nie wyśmiewa i każdy jest pomocny – prześledz posty na FB jak wyglądają komentarze pod zadanymi pytaniami przez „newbie” na grupach FB

  Mogę tak wymienić w nieskończoność co mamy lepszego niż to co jest na rynku, ale po co? Nie mam ciśnienia aby zapisywać ludzi do PRO przez ostatni czas do grupy udało się dostać około 170 osobom i to one musiały się o to postarać, a nie że klikasz w opłacenie subskrypcji i jesteś tak to nie działa ?

  Ja Ci się to podoba?

  #136557

  Marek
  Gość

  Założyłem SL lewar, bo ETH na spot czeka na hosse

Oglądasz 10 wpisów - 1 przez 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]