• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 przez 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #61433

    Satoshi
    Moderator

    Tyle uczestników rynku, tyle opinii.

    Potencjalnie można szykować się na podobny zasięg, tylko pytanie brzmi mniejszy czy może większy zasięg zmiany procentowej?

    Szczyt mieliśmy 8 listopada 2021 roku przy cenie (67 525$), a obecnie jesteśmy w połowie czerwca przy cenie (21 140$) co daje zmianę -68.69%

    Patrząc na długoterminowe trendy spadkowe, cena w granicach
    (13 000$ – 11 500$) co daje zmianę od -80.74% do -82.96% jest całkiem możliwa.

    #61434

    Adam
    Gość

    ta cena 20K to myślę taki pierwszy etap inwestycji (jeśli chodzi o btc), all in trochę ryzykowne ale partiami, (bo może spaść do 15 tyś jednak) np czemu nie?

    #61435

    Przemek
    Gość

    Nagle 11-13k możliwe, a jeszcze kilka miesięcy temu miało nie spaść poniżej 30k

    #61436

    Wiktor
    Gość

    Analiza techniczna tak nie działa mordo, porównywanie tego co było kiedyś z tym co jest teraz nie ma sensu ze względu na to że inni gracze kreują rynek, jest inna ilość depo do wsadzenia i inna liczba sprzedających.
    Ale 3+ należy się za kombinowanie chociaż, bo i tak to jest lepsze niż „ej opłaca się już kupować BTC?”

    #61437

    Sebastian
    Gość

    Przed chwilą FED podniósł stopy procentowe. To dopiero początek spadków

Oglądasz 5 wpisów - 1 przez 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]