• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 8 wpisów - 1 przez 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #114914

  Satoshi
  Moderator

  Szukam osób które dostały dofinansowanie z PUP na koparkę kryptowalut, ewentualnie się nim interesowały i chciałyby pomóc w sformułowaniu tego typu wniosku. Widziałem, że są osoby które sprzedają takie wnioski jako gotowe natomiast wysyłanie pieniędzy w ciemno nie jest dla mnie Dziękuję z góry za pomoc i życzę miłego weekendu !

  #114915

  Wojtek
  Gość

  Dofinanowanie na koparke brzmi zbyt dobrze by bylo prawdziwe

  #114916

  Michał
  Gość

  .

  #114917

  Grzegorz
  Gość

  ?

  #114918

  Adas
  Gość

  Widziałem ogłoszenie. Chyba 4 paki biorą ale nie ma żadnej gwarancji że przyznają, a dotacja jest chyba na sprzęt informatyczny czy jakoś tak, nie wprost na koparkę

  #114919

  Dany
  Gość

  Dotacja jest tylko na 25tyś , szału pod katem zakupi porządnej koparki chyba nie będzie ?

  #114920

  Cezary
  Gość

  Da się, o ile nie obawiasz się że jak wyjdzie na jaw że to koparka krypt walut która nie może być wykorzystywana legalnie w założonej firmie. Każą wtedy zwrócić kasę do UP i wyrzucą z kosztów – nie pozwolą wrzucić w koszty firmy zużytego prądu itp. A więc da się.

  #114921

  Maciej
  Gość

  Chcesz oszukiwać podatników którzy zlozyli sie na ta dotacja żeby pomagać młodym firmom a ty chcesz to przepierdzielić na hazard? Sam zarób i sam ponoś straty z takich decyzji a nie wyciągaj łapy do naszych zarobionych pieniędzy. Dofinansowania są fundowane z podatków.

Oglądasz 8 wpisów - 1 przez 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]