Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #7807

  Sober
  Członek

  #Darmowe #tokeny #Synapse #SYN ŹRÓDŁO

  Dzisiaj kolejne darmowe tokeny- dość ciekawy projekt, w szczególności na darmowe tokeny min 50! Zobaczcie sami!
  #SynapseAl
  Total Supply 1 000 000 000 SYN
  Kraj USA
  Ico już zakończone : 14.06.2018
  adres strony: synapse.ai
  Cena w Ico 0.045$

  Synapse Al token to projekt łączący uczenie maszynowe, Sztuczną inteligencję i technologię blockchain . Ich celem jest przywrócenie użytkownikom dostępu do treści. Obecnie użytkownicy oddają swoje dane firmom w zamian za scentralizowany dostęp do aplikacji i usług. Zobacz Facebook, Google i wszystkie inne “darmowe” usługi, takie jak te. Nigdy nie zapominaj, że jeśli nie płacisz za to, to jesteś produktem. W tym przypadku Twoje dane mają wartość dla firm .

  Dlatego zespół odpowiedzialny za Synapse AI rozwija rynek , w którym będziesz mógł udostępniać swoje dane. A nawet dostaniesz za to wynagrodzenie! Niezależnie od tego, czy z urządzenia, które łączy się z nośnikiem, z aplikacji lub usługi internetowej, konsekwentnie tworzysz dane . Dzięki ich rozwiązaniom będziesz mógł wybrać dane, które udostępniasz na rynku sztucznej inteligencji, i otrzymać rekompensatę za to.

  Po drugiej stronie równania firmy będą mogły kupować twoje dane, aby rozwijać swoją działalność. Więc oczywiście wykorzystają te dane do celów marketingowych: Aby reklamować. Ale prawie wszystkie branże szukają danych przez cały czas. Zamiast pobierać te dane za darmo, na twoje wydatki będą musieli za nie zapłacić!

  Token #SYN
  Token SYN jest oficjalną kryptowalutą Synapse AI. I to jest token ERC-20 zbudowany z ethereum smart contract. Projekt wygeneruje łącznie 1 000 000 000 tokenów SYN . I będą one używane do wszystkich transakcji na rynku.

  Kryptowaluta SYN pomoże zapewnić bezpieczną wymianę między użytkownikami a ich danymi, usługami i modelami uczenia maszynowego. A użytkownicy (kupujący i sprzedający), za pomocą tych tokenów Synapse AI , będą mogli:
  -Żądać, zbierać, dodawać i udostępniać dane
  -Trenuj, potwierdź i używaj modeli (AI)
  -Kontrować się nawzajem autonomicznie

  #Rejestracja:

  1. Klikamy https://tokensale.synapse.ai/
  2. Wypełniamy podstawowe dane i potwierdzamy maila
  3. Zaloguj się i już będzie przypisane 50 SYN
  4. W zakładce wallets wpisujemy swój adres Eth z np myetherwallet(nie z giełdy) i zapisujemy

  Synapse AI – SYN Token ICO

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]