• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 przez 15 (wszystkich: 17)
 • Autor
  Wpisy
 • #27341

  Satoshi
  Moderator

  Siem zacząłem bawić się mniejszymi kwotami w daytrading, niestety w związku z prowizjami na giełdach i portfelach byłbym bardziej na minus niż na plus XDDDD
  Jakie giełdy i portfele polecacie, które posiadają niską prowizję?

  #27342

  Jan
  Gość

  Polecam nie daytradowac

  #27343

  Piotr
  Gość

  To nie kwestia portfela tylko opłat sieciowych

  #27344

  Cezary
  Gość

  Ja daytraduje na binance. Ale na futures z lewarem do x125. Przy dobrym wejściu prowizję przestają cie obchodzić a patrzysz na PNL

  #27345

  Karol
  Gość

  ?Nowa giełda kryptowalut, kopia Binance bez KYC/AML
  ?W sumie to nowy pomysł CZ, właściciela Binance
  ?Wypłaty do 2 BTC dziennie
  ? płynność i bezpieczeństwo Binance
  ?Fee transakcyjne max 0,05%.
  Link do rejestracji:
  https://trade.mandala.exchange/account/signup?ref=576H1X4N
  Szczegoły: Binance Cloud uruchomiła prywatną giełdę w branży kryptograficznej bez KYC. Po raz pierwszy w historii Binance Cloud została uruchomiona prywatna giełda za pośrednictwem tej platformy. Prywatna giełda „Mandala” ujawniła swój główny cel po uruchomieniu za pośrednictwem Binance Cloud. Potwierdził, że z pomocą Binance Cloud będzie w stanie ulepszyć i zwiększyć wydajność swoich usług.
  Giełda koncentruje się na zapewnieniu swoim użytkownikom szybkości transakcji, bezpieczeństwa i głębokości handlu. Są to kluczowe czynniki, które umożliwiają użytkownikom handel w środowisku kryptograficznym z pewnością i łatwością.
  Oprócz zaawansowania usług i produktów, na giełdzie rozmawiano również o jednym z najważniejszych aspektów. Potwierdził, że jego usługi będą w pełni zgodne z zasadami i przepisami.
  Jest to niezwykle ważny krok, jeśli chce zyskać ekspozycję i sukces w mainstreamie. Głównym celem jest nie tylko zwiększenie bazy użytkowników, ale także budowanie zaufania i uznania wśród mas wokół kryptowalut.
  Giełda potwierdziła, że ​​ich celem jest stać się i pozostać platformą zorientowaną na klienta. Platforma, na której w równym stopniu skupiają się inwestorzy indywidualni i instytucjonalni. Głównym celem giełdy byłaby pomoc inwestorom w podejmowaniu właściwych decyzji inwestycyjnych oraz doskonalenie ich umiejętności inwestycyjnych.
  Mówiąc o uruchomieniu swojej prywatnej giełdy, CTO giełdy Mandala „Zach Daniels” mówił również o Binance Cloud. Opowiedział o tym, dlaczego Binance Cloud jest tak ważnym i bardzo ważnym partnerem dla Giełdy Mandala.
  Daniels wyraził, że korzystając z platformy Binance Cloud, skorzysta na swojej technologii i płynności. Jednym z najważniejszych czynników partnerstwa z Binance Cloud jest to, że platforma zapewni Mandali idealne zasoby programistyczne.
  Poinformował również o korzyściach, jakie giełda Mandala zaoferuje swoim użytkownikom w początkowych fazach. Na razie giełda skoncentruje się na dostarczaniu użytkownikom innowacyjnych funkcji. Współpraca z Binance Cloud dałaby giełdzie możliwość rozwijania swoich usług tuż obok rosnącej bazy użytkowników. Dodatkowo giełda byłaby w stanie zaoferować swoim użytkownikom niskie opłaty transakcyjne.
  Giełda Mandala potwierdziła, że ​​jest bardzo ostrożna i czujna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego giełda robi wszystko, co niezbędne, aby zapewnić, że wszystkie jej protokoły bezpieczeństwa i infrastruktura są aktualne.
  Giełda wspomniała, że ​​przechodzi wielokrotne testy penetracyjne, aby upewnić się, że wszystkie środki bezpieczeństwa są na miejscu. Chce zapewnić inwestorom najbezpieczniejszy i najbezpieczniejszy ekosystem handlowy.
  Link do rejestracji:
  https://trade.mandala.exchange/account/signup?ref=576H1X4N

  #27346

  Mariam
  Gość

  Zaluz konto w litewsim banku kupisz krypowalutt

  #27347

  Jan
  Gość

  Robiliśmy risercz jakiś czas temu, binance wychodził najlepiej, a prowizje są jeszcze niższe jak je opłacasz w bnb

  #27348

  Andrzej
  Gość

  forex?

  #27349

  Gracjan
  Gość

  Naga xtb

  #27350

  Mrr
  Gość

  Polecam zostawić Daytrading w spokoju.

  #27351

  Marek
  Gość

  Prawda boli, ale naprawdę lepiej nie daytradować ?

  Nie mówię, że nie będziesz na tym zarabiał. Możesz zarabiać, ale mniej, niż po prostu trzymając i nic nie robiąc.

  #27352

  Dariusz
  Gość

  Jeżeli prowizja cię boli znaczy że obracasz za małymi kwotami, nic na siłę?

  #27353

  Tomasz
  Gość

  Eee to jakie ty masz prowizje? 🙂 może grasz na feafures i otwierasz / zamykasz pozycje opcją market? (Nigdy tego nie rob)

  #27354

  Adam
  Gość

  Wymieniasz PLN-krypto i spowrotem?

  #27355

  Grzegorz
  Gość

  Mnie nie bolą, gram na binance?

Oglądasz 15 wpisów - 1 przez 15 (wszystkich: 17)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]