• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #28218

  Satoshi
  Moderator

  Przygotujcie się, Kanga ujawnia datę IEO ?
  Zapiszcie w kalendarzu $ KNG IDO pojawi się 23 września 2021 r.
  SZCZEGÓŁY KNG IEO:
  ?Data rozpoczęcia: 23 września
  ?Czas rozpoczęcia: 13:00 CET
  ?Format: IEO na giełdzie Kanga
  ?Zasady: tylko dla subskrybentów TGLP, kto pierwszy ten lepszy
  ?Całkowita sprzedaż: 1 000 000 KNG
  ?Vesting: 50% odblokowane, reszta odblokowana 2% dziennie
  ?Cena: 1 KNG = 2 USD
  ?Maksymalna alokacja: 1000 USD na adres
  ?Dostępne krypto: ETH, USDT
  ⚠️ Kanga Exchange IEO
  ? Są złe postacie na rynku, które, korzystając z nieuczciwych przewag technologicznych, kupują duże ilości tokenów, zanim zrobi to jakikolwiek prawdziwy członek społeczności, a następnie po kilku minutach zrzucają te tokeny na prawdziwą społeczność i inwestorów. Korzystając z tego schematu pump & dump, właściciele botów mogą zarobić miliony dolarów w ciągu zaledwie kilku minut kosztem innych.
  Aby uniknąć botów, chronić inwestorów i zapewnić jak najbardziej uczciwą i korzystną dystrybucję dla naszych członków, sprzedaż $KNG odbędzie się wyłącznie na Kanga EXCHANGE.
  ⚠️ Kanga whitelist
  Aby zweryfikować swój status whitelist, inwestorzy MUSZĄ przenieść ETH lub USDT ze swojego adresu na whitelist TGLP (gdzie zablokowali swoje tokeny do subskrypcji TGLP) do swojego portfela Kanga ERC20. Ten przelew może być minimalną kwotą $, ale transakcja musi nastąpić z subskrybowanego portfela, aby połączyć konto. Tylko ten portfel Kanga będzie mógł wtedy uczestniczyć w IEO. Każdy subskrybowany portfel będzie mógł łączyć się tylko z jednym kontem Kanga. Kanga IEO wyeliminuje problem nieprzewidywalnie wysokich opłat za gaz w sieci ERC20.
  ⚠️ Ważna uwaga
  ?Kanga Exchange umieści na whitelist uczestników i tylko adresy z whitelist dostarczone przez zespół Tenset otrzymają szansę wzięcia udziału w $KNG IEO.
  Zablokuj (https://tenset.io/gems/) 3000 10set teraz. Możesz teraz zablokować swoje tokeny za pośrednictwem strony internetowej Tenset
  ?Uważaj na fałszywe kontrakty i fałszywe tokeny będące przedmiotem obrotu na dowolnym DEX. $KNG IEO i listing będą odbywać się wyłącznie na Kanga.Exchange
  Jeszcze raz zaznaczcie swoje kalendarze i przygotujcie się, gdy zaczynamy tą ekscytującą podróż.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]