Oglądasz 5 wpisów - 1 przez 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #8585

  Majdan
  Moderator

  Pewnie już się kiedyś przewinęło nie mniej podbijam temat:
  XIN – na forach okrzyknięte scamem, obecnie na bitbay, twórcy przekonuję że projekt jest bardzo nowatorski, cena to 4 grosze.
  Warto wejść? Wystrzeli kiedyś do 50 groszy?

  #8586

  Łukasz
  Gość

  Jak chcesz w to inwestować poczytaj o projekcie. Jedni mowia ze to scam , inni ze to „drugi” lisk:D w tej chwili jezeli btc znów zacznie iść w góre to i możliwe ze xin osiągnie wyższa cene;) ja kupiłem jeszcze gdy nie był na bb .

  #8587

  Paul
  Gość

  Jasne, że wystrzeli. Tak jak Cionek z Senegalem.

  #8588

  Witod
  Gość

  Ja widze to tak wielki hayp na krypto 2017 wszyscy wchodzili bez rzadnej wiedzy co dany projekt niesie za sąba oraz jak działa rynek finansów. Rynek krypto się zakończył w momencie wejscia CFD na BTC i wprowadzenie krypto u brokerów. Rynek krypto to rynek akcji ALE majacy jeden wyznacznik BTC a to jest bez sensu bo nieważne co dany projekt niesie za sobą jak BTC spada wszystkie krypto lecą na pysk. Swiat krypto jest teraż przejęty przez profsjonalych triderow. Jeżeli chcesz na nim zaistniec to musiśz sie przygotować na rywalizację z najlepszymi to już jest forex a nie zabawa.

  #8589

  Piotr
  Gość

  Technologicznie wygląda bardzo dobrze i tu mam zagwostkę gdyż obecna cena i giełda na której się znajduje wydają się być dużo poniżej potencjału. Ale może czegoś nie wiem.

Oglądasz 5 wpisów - 1 przez 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]