• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 przez 15 (wszystkich: 15)
 • Autor
  Wpisy
 • #27693

  Satoshi
  Moderator

  Najlepsza giełda po polsku dla początkujących?

  #27705

  Mateusz
  Gość

  Binance

  #27702

  Paweł
  Gość

  Bitbay

  #27699

  Przemysław
  Gość

  coinbase, zapraszam po link i podpowiedź jak zdobyć darmowe środki

  #27703

  Grzegorz
  Gość

  Coinbase jest drogie na początek 😉

  #27700

  Michał
  Gość

  Giełda dla początkujących. Yhm… Nie ma czegoś takiego.

  #27707

  Grzegorz
  Gość

  nie ma giełdy dla początkujących. Bez względu na budżet kup kilka projektów. i zapomnij o tym na rok. Najlepiej załóż konto na telefon żony albo rodziców i powiedz im żeby nigdy nie dali Ci do niego dostępu przez cały rok. ?
  ps. Zapamiętaj mój komentarz bo to najlepsza rada jaka można usłyszeć jako początkujący. ?

  #27694

  Mai
  Gość

  Każda można przetłumaczyć ?‍♂️

  #27706

  Michał
  Gość

  Nigdy Bitbay!!!
  Binance lepiej

  #27701

  Marcin
  Gość

  Bitbay Eth I Btc i Binance (altcoin) i kucoin (fajne nowe coins)?

  #27704

  Mariusz
  Gość

  A jest tu ktoś z Wrocławia i chciałby się spotkać i pogadać?

  #27695

  Michał
  Gość

  Tylko nie bierz bitbaya malo coinow

  #27696

  Marek
  Gość

  To jest ciekawa giełda z tanimi opłatami za przelew https://youtu.be/U_x2Xxm0HVo

  #27697

  Oscar
  Gość

  Szkoła Mac Wallen

  #27698

  Karol
  Gość

  ?Nowa giełda kryptowalut, kopia Binance bez KYC/AML
  ?W sumie to nowy pomysł CZ, właściciela Binance
  ?Wypłaty do 2 BTC dziennie
  ? płynność i bezpieczeństwo Binance
  ?Fee transakcyjne max 0,05%.
  Link do rejestracji:
  https://trade.mandala.exchange/account/signup?ref=576H1X4N
  Szczegoły: Binance Cloud uruchomiła prywatną giełdę w branży kryptograficznej bez KYC. Po raz pierwszy w historii Binance Cloud została uruchomiona prywatna giełda za pośrednictwem tej platformy. Prywatna giełda „Mandala” ujawniła swój główny cel po uruchomieniu za pośrednictwem Binance Cloud. Potwierdził, że z pomocą Binance Cloud będzie w stanie ulepszyć i zwiększyć wydajność swoich usług.
  Giełda koncentruje się na zapewnieniu swoim użytkownikom szybkości transakcji, bezpieczeństwa i głębokości handlu. Są to kluczowe czynniki, które umożliwiają użytkownikom handel w środowisku kryptograficznym z pewnością i łatwością.
  Oprócz zaawansowania usług i produktów, na giełdzie rozmawiano również o jednym z najważniejszych aspektów. Potwierdził, że jego usługi będą w pełni zgodne z zasadami i przepisami.
  Jest to niezwykle ważny krok, jeśli chce zyskać ekspozycję i sukces w mainstreamie. Głównym celem jest nie tylko zwiększenie bazy użytkowników, ale także budowanie zaufania i uznania wśród mas wokół kryptowalut.
  Giełda potwierdziła, że ​​ich celem jest stać się i pozostać platformą zorientowaną na klienta. Platforma, na której w równym stopniu skupiają się inwestorzy indywidualni i instytucjonalni. Głównym celem giełdy byłaby pomoc inwestorom w podejmowaniu właściwych decyzji inwestycyjnych oraz doskonalenie ich umiejętności inwestycyjnych.
  Mówiąc o uruchomieniu swojej prywatnej giełdy, CTO giełdy Mandala „Zach Daniels” mówił również o Binance Cloud. Opowiedział o tym, dlaczego Binance Cloud jest tak ważnym i bardzo ważnym partnerem dla Giełdy Mandala.
  Daniels wyraził, że korzystając z platformy Binance Cloud, skorzysta na swojej technologii i płynności. Jednym z najważniejszych czynników partnerstwa z Binance Cloud jest to, że platforma zapewni Mandali idealne zasoby programistyczne.
  Poinformował również o korzyściach, jakie giełda Mandala zaoferuje swoim użytkownikom w początkowych fazach. Na razie giełda skoncentruje się na dostarczaniu użytkownikom innowacyjnych funkcji. Współpraca z Binance Cloud dałaby giełdzie możliwość rozwijania swoich usług tuż obok rosnącej bazy użytkowników. Dodatkowo giełda byłaby w stanie zaoferować swoim użytkownikom niskie opłaty transakcyjne.
  Giełda Mandala potwierdziła, że ​​jest bardzo ostrożna i czujna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego giełda robi wszystko, co niezbędne, aby zapewnić, że wszystkie jej protokoły bezpieczeństwa i infrastruktura są aktualne.
  Giełda wspomniała, że ​​przechodzi wielokrotne testy penetracyjne, aby upewnić się, że wszystkie środki bezpieczeństwa są na miejscu. Chce zapewnić inwestorom najbezpieczniejszy i najbezpieczniejszy ekosystem handlowy.
  Link do rejestracji:
  https://trade.mandala.exchange/account/signup?ref=576H1X4N

Oglądasz 15 wpisów - 1 przez 15 (wszystkich: 15)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]