• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 przez 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #133646

    Satoshi
    Moderator

    #ichimoku

    lekko się spóźniłem na pociąg, ale otworzyłem longa **$24.7k.

    **SL powinien być ustawiony na level 0 czyli **kijun** acz osobiście dopuszczam większy, więc jeszcze go nie ustawiam, jak spadnie poniżej **kijun** i trend będzie spadkowy zamknę pozycję z ręki.

    TP ustawiony na następną horyzontalną *Kyushu Ashi* tj. **$26590**, gdyby mnie nie było koło sieci.

    trudno przewidzieć czy cena przebije horyzontalną kanału bocznego z **1W** tj. **$25k**, ale kto wie, może zawita na nowe szczyty powyżej **$30k**.

    oczywiście tak otwierać pozycji nie polecam, wcześniej widać 2 bardzo dobre sygnały wzrostowe, no ale trzeba przy tym być…

    powodzenia i profitów życzę!

    #133658

    Piotr
    Gość

    Odważnie. ?

    #133648

    Piotr
    Gość

    po takich bad newsach dla rynku krypto nie uważasz że to sztuczna pompka? jeszcze jeden retest, likwidacja wszystkich shortow bo kto teraz longi walił? chyba “nikt” ?? mnóstwo kasy leży wystarczy sięgnąć ??, grubasy, ludzie kreujący rynek zgarna i zjazd w dół. zakumulowali na korekcie. rynek rosl pomimo spadającego wolumenu. sprzedający zostali wyczyszczeni. teraz tylko czekać aż pójdzie zrzut.

    #133649

    Damian
    Gość

    Ja się dziś nie spodziewałem takich wzrostów i zamknęło mi longa przy 24,1k bo nie przestawiłem tp, nie było mnie przy kompie ale profit ładny ? Podejrzewam że jutro po info z USA będzie pompka w drugą stronę ?

    #133661

    Adrian
    Gość

    lepiej shortuj;)

    #133659

    Sous
    Gość

    Wow… Masz wiedze, to sie chwali

    #133654

    Przemysław
    Gość

    Trzyma się nie chce korekcic

    #133655

    Tomasz
    Gość

    Kto dalej czeka na 12k? ?

    #133651

    Patryk
    Gość

    Wczoraj co innego bylo hmmm…

    #133657

    Patryk
    Gość

    Takie analizy w momencie gdzie padają 2 banki nie są nic warte?

    #133656

    Kacper
    Gość

    Coś jest zbyt pozytywnie. Do halvingu mamy jeszcze rok więc bym się wstrzymał

    #133653

    Emil
    Gość

    Twoje analizy są fajne. Konstruktywnie opisujesz wszystko. Zapominasz jedynie o jednej rzeczy, ludzie to emocje wcześniej mocno byłeś nastwionym na short. Teraz widzę kolejny post z longiem. Analiza analizą ale jest wiele zmiennych, które sprawiają że analiza techniczna jest tylko składową w ostatecznym podejmowaniu działań ?

    #133652

    Kamil
    Gość

    Sentyment się zmienił na negatywny. Więc czas wywieźć ulice. Up

    #133650

    Cezary
    Gość

    Zaintrygowałeś mnie i mam pytanie ? Jak się można spóźnić lekko na pociąg?

    #133647

    Grzegorz
    Gość

    kwestia wyjaśnienia małej efektywności pozycji, na wykresie widać pierwszy optymalny termin, jakość tak otwartej pozycji w stosunku do mojej jest zauważalna w każdym aspekcie. generalnie gdy cena jest tak daleko od chmury, powinniśmy poczekać aż przynajmniej wyjdzie z jakiejś korekty. w tak pustych obszarach, gdy pod ceną ciągnie się płaskie SSB bardzo często dochodzi do reakcji na impuls. jednak jeśli sygnały ichimoku są konkretne to nie ma powodu by pozycji nie otwierać, opieramy się wówczas nie o chmurę a o linie ichimoku i/lub wyznaczone uprzednio horyzontalne.

Oglądasz 15 wpisów - 1 przez 15 (wszystkich: 16)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]